هافبک سابق استقلال تا انتخاب سرمربی تیم فوتبال گهر سیرجان، هدایت تمرینات این تیم را برعهده گرفته است.

"حیدر افسری" مدیر رسانه‌ای تیم گل‌گهر سیرجان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در واکنش به این خبر که سرمربی تیم گل‌گهر سیرجان انتخاب شده، گفت: این موضوع شایعه است و هنوز سرمربی برای این تیم انتخاب نشده است.

وی ادامه داد: اکنون مجتبی جباری که جزو کادر فنی تیم گل‌گهر بودند، هدایت تمرینات تیم را برعهده دارد و معمولا وقتی که سرمربی تیم می‌رود تا زمانی سرمربی جدید مشخص می‌شود عموما تمرینات تیم را به یک نفر می‌سپارند که ما تمرینات تیم را یکی از اعضای کادر فنی تا مشخص شدن وضعیت سرمربی تیم سپرده‌ایم.

مدیر رسانه‌ای تیم گل‌گهر سیرجان در خصوص رایزنی‌ها گفت: رایزنی‌های با چند گزینه انجام داده‌ایم اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم که یکی از این گزینه‌ها «علی دایی» بود.

وی با تاکید برآنکه اکنون تمرینات زیر نظر آقای جباری در حال انجام است و تیم بلاتکلیف نیست، ادامه داد: گزینه جدی فعلا برای سرمربی تیم گل‌گهر نداریم زیرا اکثر افراد مدنظر ما هم اکنون تیم دارند و نمی‌توانیم با آنها مذاکره کنیم.

حیدری در پاسخ به این سوال که احتمال دارد سرمربی از خارج کشور بیاورید؟ اظهار کرد: احتمال اینکه سرمربی از خارج کشور بیاوریم وجود دارد.

مدیر رسانه‌ای تیم گل‌گهر سیرجان خاطرنشان کرد: خوشبختانه تیم تمرینات خود را هم اکنون زیر نظر «مجتبی جباری» انجام می‌دهد و ما نیز به دنبال انتخاب گزینه خوبی برای این پست هستیم.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.