دروازه بان پرسپولیس گفت: نمی دانم تا دربی ۳ یا ۴ روز مانده اما خودمان را برای این بازی بزرگ آماده می کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا بیرانوند در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس با حضور در جمع خبرنگاران گفت: نمی دانم ۴ روز مانده به دربی مانده یا ۳ روز ولی امیدوارم با شرایطی خوبی در دربی شرکت کنیم. خوشبختانه نفت آبادان را در بازی قبلی بردیم و با روحیه خوب به مصاف استقلال می رویم.

وی افزود: روز گذشته ریکاوری و انجام یک بازی درون تیمی با تیم جوانان انجام دادیم و از امروز قرار است تمرینات تاکتیکی را برای بازی با استقلال برگزار کنیم.

دروازه بان پرسپولیس پیش از این عنوان کرده بود از فوتبال ایران خداحافظی می کند، تصریح کرد: اینکه من با ۲۶ سال سن بخواهم از فوتبال خداحافظی کنم خنده دار است. سال ششم حضور حرفه ای ام در فوتبال ایران را پشت سر می گذارم و می خواهم افتخارات زیادی با این تیم کسب کنم. برایم مهم است که با پرسپولیس به قهرمانی در آسیا برسیم.

بیرانوند گفت: می خواستم این خبر که از قول من مطرح شده بود خدافظی ام را تکذیب کنم اما سکوت کردم.

وی در پاسخ به این سئوال که فایل صحبت های شما موجود است، در کمال تعجب گفت: اگر آن را دارید منتشر کنید و بروید ببینید شماره ای که با آن به شما پیام داده شده آیا برای بیرانوند است یاخیر. الان هم می بینید که در خدمت پرسپولیس هستم.

بیرانوند که بازی قبلی تیمش را به دلیل رفتار ناشایست با هواداران تراکتور از دست داد راجع به احتمال لغو محرومیت هواداران تراکتور تاکید کرد: اتفاقا قبل از تمرین امروز با محسن خلیلی در رابطه این موضوع صحبت کردم. رای محرومیت من و باشگاه تراکتور در یک روز صادر شد اما برایم جای تعجب دارد که چرا من محروم شدم و هواداران تراکتور احتمال دارد که حکم شان اجرا نشود.

وی درباره اظهارات مهدی دادرس مبنی بر اینکه حکم محرومیت دروازه بان پرسپولیس امضا نشده بود، افزود: این برگه را من ندیدم و خبر محرومیتم هم وقتی به من رسید که در تمرین پرسپولیس حضور داشتم.

بیرانوند با کری خوانی برای هواداران استقلال و خوشحالی آنها بابت حضورش در دربی واکنش نشان داد و گفت: طبیعی است که آنها از حضورم خوشحال باشند همه مردم خوشحالم. من گلر تیم ملی هستم و قرار است در دربی بازی کنم.

دروازه بان پرسپولیس درباره روند تمرین قراردادش با این باشگاه افزود: تقریبا این موضوع نهایی شده است و احتمالا در چند روز آینده نهایی خواهد شد.

بیرانوند در خصوص اینکه نظرش در مورد نتیجه دربی چیست، گفت: احساسات هواداران حساسیت این مسابقه را افزایش می دهد. به نظرم نتیجه این بازی مساوی نخواهد بود. دوست ندارد کسی از هواداران دو تیم ناراحت از ورزشگاه بیرون برود ولی امیدوارم پرسپولیس برنده شود.

وی در پایان راجع به پیش بینی خود از گلزنی پرسپولیس مقابل استقلال افزود: خیلی دوست دارم علی علیپور گل بزند. اعتقاد دارم او در دربی قهرمان پرسپولیس می‌شود.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )