روزبه شاه‌علی‌دوست، کاپیتان تیم فوتبال سایپا تأکید کرد که آنها نباید به نتایج سه هفته ابتدایی لیگ برتر دلخوش باشند، چرا که راه سختی پیش رو دارند.

روزبه شاه‌علی‌دوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد دیدار برابر نساجی که با برد نارنجی‌پوشان همراه شد، گفت: ما در مجموع عملکرد خوبی در این بازی داشتیم و شکست دادن تیمی مثل نساجی آسان نبود. زمانی که نتیجه ۴ بر یک بود یک توپ ما به تیر دروازه نساجی اثابت کرد و بعد از آن بود که شرایط برای سایپا کمی سخت شد. ما در دقایق پایانی دو گل دریافت کردیم، ولی جای شکرش باقی است که در نهایت سه امتیاز مهم در خانه گرفتیم.

هافبک تیم فوتبال سایپا در ادامه همچنین تأکید کرد: در ۱۰ دقیقه پایانی باید با تمرکز بیشتری فوتبال بازی می‌کردیم و این دقایق برای ما یک زنگ خطر بود. البته نساجی هم در بازی با پیکان با چنین شرایطی مواجه شده بود، ولی مهم این است که وقتی از حریف جلو افتادیم بتوانیم با تمرکز بالا نتیجه را حفظ کنیم.

وی راجع به نتایج خوب سایپا در سه هفته ابتدایی، آن هم در شرایطی که خیلی‌ها تصور نمی‌کردند این تیم لیگ برتر را با چنین نتایجی شروع کند، خاطرنشان کرد: خدا را شکر که توانستیم نتایج خوبی در این سه بازی بگیریم، هر چند که باید برابر گل‌گهر هم به پیروزی می‌رسیدیم. ما نباید به نتایج این سه هفته دلخوش باشیم، چون راهی سخت را در پیش داریم. مهم این است که روند خوب‌مان را حفظ کنیم تا در پایان لیگ جایگاه خوبی را به دست بیاوریم که در شأن سایپا باشد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.