هافبک برزیلی بایرن مونیخ می‌گوید در این تیم آلمانی نسبت به زمان حضورش در تیم‌های لیورپول و بارسلونا خوشحال‌تر است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فیلیپه کوتینیو که در این تابستان با قرارداد قرضی یک ساله با قابلیت قطعی شدن قرارادش از بارسلونا به بایرن مونیخ پوست، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» آلمان در خصوص تجربه حضورش در این تیم آلمانی گفت: چند روز اول مسئولان امکانات و زیرساخت‌های باشگاه را به من نشان دادند. در ادامه هم با هم‌تیمی‌هایم و مربیان تیم ملاقاتی داشتم. هر روز که می‌گذرد حس بهتری از حضور در بایرن مونیخ پیدا می‌کنم و از بودن در این تیم خوشحال هستم.

این هافبک برزیلی با اشاره به اینکه در بایرن مونیخ جو بهتری نسبت به لیورپول و بارسلونا را تجربه کرده‌، تصریح کرد: بایرن باشگاهی خانوادگی‌تر نسبت به باشگاه‌های قبلی من است. من جو باشگاه لیورپول را هم به خوبی می‌شناسم اما جو باشگاه بایرن مونیخ خیلی خانواگی‌تر است.

وی همچنین در تمجید از هم‌تیمی اسپانیایی‌اش اظهار داشت: تیاگو آلکانتارا برزیلی‌الاصل است و پرتغالی صحبت می‌کند. او در روزهای اول خیلی به من به خصوص در زمینه برقراری ارتباط کمک کرد. زبان آلمانی سخت است اما توانسته‌ام کمی آن را بیاموزم. چند عضو کادر فنی هم اسپانیایی صحبت می‌کنند که این کار مرا آسان‌تر می‌کند.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.