حضور سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در ورزشگاه برای تماشای بازی گل‌گهر سیرجان - پارس جنوبی جم به عبدالله حسینی، مدافع تیم سیرجانی انگیزه زیادی داده است.

عبدالله حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد تساوی خانگی تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: ما در نیمه اول بازی خوبی انجام دادیم و جدا از گلی که زدیم، چند موقعیت خوب دیگر را هم از دست دادیم. در نیمه دوم اما پارس جنوبی راه‌های نفوذ ما را بست و در نهایت روی یک ضربه پنالتی به گل رسید. ما می‌توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم و شایستگی برد را داشتیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا داور در اعلام پنالتی به سود پارس جنوبی تصمیم درستی گرفت؟»، خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم پنالتی گرفته شده برای پارس جنوبی درست بود، ولی در نیمه اول باتیستا خطای بسیار شدیدی روی آشوری انجام داد و بازیکن ما به خاطر این خطا و ضربه‌ای که به دنده‌اش خورد، حتی نمی‌توانست راه برود. اگر بازیکن حریف اخراج می‌شد قطعاً در جریان بازی و حتی نتیجه تأثیرگذار بود.

مدافع تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با بیان اینکه عملکرد گل‌گهر از لحاظ امتیازگیری راضی‌کننده نبوده است، اظهار داشت: ما در بازی اول برابر نساجی نمایش چندان خوبی نداشتیم، ولی در دو بازی بعدی برابر سایپا و پارس جنوبی خوب بازی کردیم و مستحق برد بودیم. البته همین که در سه بازی نخست شکست نخوردیم، خوب است و امیدوارم در بازی‌های آینده نتایج بهتری بگیریم.

حسینی که از لحاظ آماری در این سه بازی جزو بازیکنان تأثیرگذار تیمش بوده است، تصریح کرد: دوست دارم همیشه بهترین عملکرد را داشته باشم. در بازی با پارس جنوبی هم آقای ویلموتس در ورزشگاه حضور داشت و این موضوع به من انگیزه داد. امیدوارم امسال طوری بازی کنم که در نهایت توسط سرمربی تیم ملی به اردو دعوت شوم.

بگوویچ: اخراج باتیستا و نگرفتن پنالتی، سرنوشت بازی را عوض می‌کرد/ اعتراض‌های متعدد شخصیت لیگ برتر را پایین می‌آورد

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.