باشگاه گیتی‌پسند اصفهان پس از اظهارات سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا علیه یکی از بازیکنان تیم اصفهانی، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به دنبال اظهارات سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرای مشهد علیه محمدرضا سنگ‌سفیدی پس از دیدار این تیم مقابل گیتی‌پسند اصفهان،‌ باشگاه اصفهانی بیانیه زیر را صادر کرد:

باشگاه صنایع گیتی‌پسند بعد از دیدار با فرش‌آرا و اظهارنظرهای متعدد عوامل باشگاه مذکور، بنا را بر سکوت به منظور احترام به تیم مقابل و سازمان لیگ و جامعه داوری گذاشت و هیچ مصاحبه‌ای توسط سرمربی یا بازیکنان گیتی‌پسند انجام نشد، اما با یک اظهارنظر غیرواقع و غیرحرفه‌ای توسط سرمربی تیم فرش‌آرا مواجه شدیم که نگارنده، موارد ذیل را به آقای مرتضایی یادآور می‌شود.

آقای مرتضایی! ظاهراً جنابعالی فقط خارج از مسابقه اخلاق‌مدار هستید، اما در حین بازی‌ها از این مبحث مستثنی می‌شوید که اگر نمی‌شدید، در زمان پایان نیمه اول بازی با گیتی‌پسند و در شلوغی صحنه، از پشت به داور حمله نمی‌کردید و به داور لگد نمی‌زنید که داور متوجه نشد که اگر متوجه شده بود، شما شاید مادام‌العمر محروم می‌شدید (فیلم موجود است). آقای مرتضایی! شما در جایگاهی نیستید که درباره بازیکن ملی‌پوش گیتی‌پسند که در رده ملی زحمات زیادی کشیده و جزو نفراتی بوده که سوم جهان شده است، انتقاد کنید.

آقای مرتضایی! ما به احترام مجموعه بزرگ فرش‌آرا و حاج آقا مرتضایی (مدیرعامل باشگاه) باز هم سکوت می‌کنیم و بیش از این از شما نمی‌گوییم. (فیلم ضربه سرمربی تیم فرش‌آرا به داور دیدار (آقای ترحمی) به زودی توسط باشگاه گیتی‌پسند منتشر خواهد شد تا در صورت صلاحدید مسئولین، کمیته داوران برخوردی قانونی کند).

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.