عقیل کعبی، مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هم به جمع بازیکنان پیوست که از کیفیت توپ‌های نوزدهمین دوره لیگ برتر انتقاد می‌کنند.

عقیل کعبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به پیروزی تیمش برابر فولاد در هفته اول لیگ برتر گفت: بازی سختی بود چون همیشه بازی‌های ابتدایی به خاطر شرایط بدنی تیم‌ها، بار فنی بالایی ندارد. خوشحالم که در این بازی بیرون از خانه سه امتیاز مهم گرفتیم و امیدوارم خیلی زود به فرم مطلوب خودمان برسیم و خوب امتیاز بگیریم. فولاد هم تیم خوبی است که در این بازی چند موقعیت خوب داشت، خوشبختانه دروازه‌بان و دیگر بازیکنان ما هم عملکرد خوبی داشتند و برد مهمی را در اهواز به دست آوردیم.

وی با اشاره به گل فوق‌العاده‌ای که در این بازی به ثمر رساند، تأکید کرد: در این بازی بعد از چند سال در پست دفاع چپ بازی کردم و شرایطم سخت بود، ولی خدا را شکر می‌کنم که گل زیبایی زدم، حتی اگر بازیکن حریف هم چنین گلی می‌زد برایش دست می‌زدم. امیدوارم این گل نامزد جایزه پوشکاش شود و اگر این جایزه را بگیرم عالی می‌شود.

مدافع تیم فوتبال صنعت‌ نفت با انتقاد از کیفیت توپ‌های لیگ برتر تصریح کرد: ما با عجیب‌ترین توپ‌ها بازی می‌کنیم که روی زمین به شدت سنگین هستند و فرم پیچیده‌ای دارند. اگر با توپ‌های سال گذشته بازی می‌کردیم ضربه من تبدیل به گل نمی‌شد. خیلی از بازیکنان هم به کیفیت این توپ‌ها اعتراض کرده‌اند و امیدوارم فکری به حال این موضوع شود.

اهواز| اسکوچیچ: خوب نبودیم اما برنده شدیم/ در خط حمله نیاز به شجاعت بیشتری داریم

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.