کارشناس داوری فوتبال کشورمان معتقد است که گل پرسپولیس بعد از دفع مدافع پارس جنوبی به ترابی رسید و مهاجم پرسپولیس با تیزهوشی گل را به ثمر رساند.

حیدر سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره داوری دیدار تیم‌های پرسپولیس و پارس جنوبی جم گفت: موعود بنیادی‌فر نشان داد که به تجربه کامل رسیده است و نشانی از قضاوت محتاطانه در این داور بین المللی دیده نشد و تیم داوری با هماهنگی خوب بازی را قضاوت کردند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه همیشه وقتی قوانین جدید ابلاغ می‌شود ممکن است ناهماهنگی‌هایی بین داوران و کمک داوران بوجود آید، در این بازی شاهد بودیم که اشتباهی صورت نگرفته است و در دقیقه ۵ بازی یکی از قوانین جدید رخ داد و توپ به بدن داور مسابقه برخورد کرد. در این لحظه داور بازی را متوقف کرد و در ادامه برای شروع مجدد دراپ بال انجام شد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان در پایان با بیان اینکه گل پرسپولیس صحیح بود، تصریح کرد: در نیمه دوم گل پرسپولیس در شرایطی به ثمر رسید که ترابی در وضعیت آفساید بود اما توپ بعد از دریافت توسط مدافع و بازی کردن با توپ به مهاجم پرسپولیس رسید و به عبارتی ترابی با زرنگی توپ را از مدافع ربود و به گل تبدیل کرد که کمک داور به درستی ادامه بازی داد. اخطارهایی هم که در این بازی داده شد صحیح بودند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.