فرشاد پیوس، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، مدیران فعلی این باشگاه توانایی کنترل حواشی را ندارند.

فرشاد پیوس در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درباره وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس پیش از آغاز رقابت‌های لیگ برتر, اظهار داشت: به نظر می‌رسد وضعیت تیم خوب است و وجود یک مربی بزرگ مانند کالدرون که در آسیا تجربه کار کردن دارد می‌تواند نوید یک فصل خوب را برای پرسپولیس بدهد. پرسپولیس باید در هفته نخست با پارس جنوبی جم دیدار کند که امیدوارم تیم در این بازی شرایط خوبی داشته باشد.

وی ادامه داد: تیم دوران بدنسازی را سپری کرده است و فکر می‌کنم بچه‌ها تا الان به ۷۰ درصد آمادگی برای مسابقات رسمی رسیده‌اند. نمی‌توان عملکرد تیم و کالدرون را در بازی نخست پیش‌بینی کرد، اما فکر می‌کنم اگر هواداران از همین ابتدا حمایت کنند, تیم می‌تواند برای قهرمانی تلاش کند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره انتقاداتی که به مدیریت این باشگاه وجود دارد, ابراز داشت: به نظر من مدیر باشگاه پرسپولیس باید یک فرد فوتبالی باشد که در حوزه ورزش تحصیلات نیز داشته باشد تا بتواند به خوبی تیم‌داری آن هم در باشگاهی مثل پرسپولیس را درک کند، اما متأسفانه مدیرانی که به باشگاه پرسپولیس می‌آیند, اطلاعات کافی ندارند و به خوبی بلد نیستند که چطور حواشی تیم را کاهش دهند.

پیوس ادامه داد: هر مدیری که فوتبالی باشد می‌داند که محمود خوردبین چقدر برای پرسپولیس زحمت کشیده است و می‌داند که باید برای او احترام خاصی قائل باشد. خوردبین هر زمان که به باشگاه می‌رود حتی اگر عرب جلسه نیز داشته باشد, باید جلسه خود را قطع و به دیدن او برود نه اینکه خوردبین به باشگاه برود و موفق به دیدن عرب نشود. به طور کلی پروین و خوردبین خط قرمز پرسپولیس و پرسپولیسی‌ها هستند و باید ارزش و جایگاه‌شان حفظ شود.

نقدی بر صحبت‌های مدیرعامل باشگاه پرسپولیس؛ کاش همچنان سکوت می‌کردید!

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )