هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه این تیم در فصول گذشته شروع خوبی در لیگ نداشته است گفت: فعلا نمی توان در مورد استقلال و سرمربی جدیدش اظهار نظر خاصی داشت.

مهدی فنونی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اخباری که در مورد استعفای استراماچونی مطرح شده بود گفت: سرمربی استقلال یک مربی حرفه ای است که در کشوری کار می کرده که یکی از پرطرفدارترین هواداران را در فوتبال دنیا دارد. همه چیز در آنجا سر جای خودش است. امکانات برای همه وجود دارد و نمی توان امکانات فوتبال ایران را با فوتبال ایتالیا مقایسه کرد.

وی تاکید کرد: مسئولان استقلال باید همان روزی که به فکر خرید این سرمربی بودند، شرایط و امکانات فوتبال ایران را به او یادآوری می کردند تا کار او هنوز شروع نشده بحث استعفایش پیش نیاید. به اعتقاد من این موضوع اتفاق خوبی نبود و می تواند در آینده برای استقلال که یک تیم پرطرفدار است دردسرساز شود.

هافبک پیشین استقلال تصریح کرد: مدیران استقلال باید تا آنجا که می توانند امکانات را برای استراماچونی فراهم کنند تا او با آرامش و بدون دغدغه به کارش ادامه دهد.

فنونی زاده در خصوص شکست استقلال برای پیکان در یک دیدار تدارکاتی و اعتراض هواداران نسبت به این موضوع گفت: بازی های تدارکاتی برای این است که تیم ها به آمادگی کامل برسند و شکست در این بازی ها امری طبیعی است. این شکست ها می تواند باعث شود تا سرمربی نقاط ضعف تیمش را پیدا کرده و درصدد رفع آن برآید. بنابراین هواداران استقلال نباید ناراحت بوده و نگران باشند. مطمئناً سرمربی استقلال که حالا شناخت خوبی از بازیکنانش پیدا کرده، تا شروع لیگ که زمان زیادی هم برای آن باقی نمانده نقاط ضعفش را پوشش خواهد داد تا استقلال بتواند شروعی خوب در لیگ نوزدهم داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می تواند در این فصل موفق باشد، گفت: در چند سال گذشته استقلال هرگز شروع خوبی نداشت و همین مسئله باعث شد تا به راحتی قهرمانی را از دست بدهد. البته ما هنوز استقلال را در یک دیدار رسمی ندیده ایم و نمی توانیم در این مورد صحبت کنیم اما با شناختی که از بازیکنان و کادر فنی پیدا کردیم و اینکه سرمربی استقلال در تمرینات خیلی جدی است و به نظم و انضباط اهمیت خاصی می دهد، بنابراین فکر می کنم استقلال می تواند از هفته آینده که لیگ شروع شد، بازی های قابل قبولی از خود ارائه کرده و شروعی موفق داشته باشد.

هافبک پیشین استقلال در پایان خاطرنشان کرد: هواداران استقلال باید صبور باشند. آنها باید بدانند که این سرمربی و تعداد زیادی از بازیکنان جدیداً به استقلال اضافه شده اند و هماهنگی آنها کمی زمان می برد اما خوشبختانه بازی های تدارکاتی زیاد تا حدودی این مشکل را برطرف کرده و امیدوارم استقلال با حمایت هوادارانش بتواند لیگ نوزدهم را با قدرت شروع کرده و در پایان هم جام را بالای سر ببرد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.