باشگاه رم قصد دارد برای جذب مهاجم بلژیکی تیم فوتبال چلسی اقدام کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، باشگاه رم پیشنهادی برای خرید میچی باتشوایی از تیم چلسی آماده کرده است و تلاشش برای جذب این مهاجم بلژیکی هیچ ربطی به احتمال جدایی ادین ژکو از جالوروسی ندارد.

باتشوایی ۲۵ ساله تا ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ با آبی‌های لندن قرارداد دارد اما فصل گذشته او به دلیل نداشتن فرصت بازی در استمفوردبریج، به صورت قرضی برای والنسیا و پس از آن برای کریستال پالاس بازی کرد. او برای رسیدن به شرایط جسمانی ایده‌آل مشکلاتی داشت و به همین دلیل در ۳۶ بازی رسمی‌اش برای دو تیمی که به صورت قرضی برای‌شان توپ زد، تنها ۹ گل به ثمر رساند.

با این حال جان‌لوکا دی‌‌مارتزیو، کارشناس و خبرنگار شبکه اسکای اسپورت ایتالیا مدعی شده است که باشگاه رم با چلسی تماس گرفته تا در مورد امکان خرید باتشوایی پرس‌و‌جو کند. فاتح فصل گذشته لیگ اروپا سال ۲۰۱۶ برای خرید باتشوایی از تیم مارسی فرانسه ۳۹ میلیون یورو پرداخت اما او را به تیم‌های مختلفی قرض داد.

اکنون ظاهراً رم هم می‌‌خواهد شانس خود را برای قرض گرفتن این بازیکن بلژیکی امتحان کند و با او قراردادی منعقد کند که امکان خرید قطعی در پایان فصل را برای جالوروسی فراهم می‌کند. این تصمیم باشگاه هم هیچ ربطی به ماندن یا رفتن ادین ژکو - بازیکنی که اینتر خواهان خرید اوست - ندارد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.