سرمربی شیاطین سرخ پس از پیروزی تیمش در اولین بازی جام قهرمانان بین‌المللی به تمجید از زننده تک گل این بازی پرداخت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولگنار سولسشر سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد پس از پیروزی یک بر صفر امروز (شنبه) شیاطین سرخ مقابل اینتر در سنگاپور که اولین بازی دو تیم در جام قهرمانان بین‌المللی بود به تمجید از میسون گرینوود، زننده تنها گل این مسابقه پرداخت.

سولسشایر در اواسط نیمه دوم تقریباً تمام بازیکنان ترکیب تیمش که اکثر آنها مهره‌های اصلی تیم بودند را از زمین خارج کرد و به بازیکنان جوان‌ترش از جمله گرینوود میدان داد، کسی که در دقیقه ۷۶ گلزنی کرد.

سرمربی نروژی شیاطین سرخ پس از بازی اعتراف کرد که گرینوود او را یاد هم‌تیمی سابقش رایان گیگز می‌اندازد، گیگزی که ماه مارس سال ۱۹۹۱ در سن ۱۷ سالگی تحت هدایت سرالکس فرگوسن اولین بازی‌اش را برای منچستریونایتد انجام داد. میسون هم مانند گیگز اولین بازی‌اش را ماه مارس امسال در سن ۱۷ سالگی برای قرمزپوشان اولدترافورد انجام داد.

سولساشر گفت: این پسر تنها ۱۷ سال سن دارد و هر روز از تمریناتش در کنار سایر پسر‌ها دارد درس‌های جدیدی یاد می‌گیرد. او در چند ماه گذشته در کنار ما بوده است و اعتماد به نفس‌اش دارد بالا می‌رود. الان او در جایگاه و وضعیت فوق‌العاده‌ای هست و همانطور که گفتم وقتی که بازیکنان دارند خوب کار می‌کنند، کنار گذاشتن‌ آنها سخت می‌شود. با این حال ما باید حواس‌مان باشد که دچار غرور نشویم و میسون هم باید بداند که در این سن و سال هنوز فرازونشیب‌های زیادی در انتظارش هست اما فعلاً او دارد از بازی‌هایش لذت می‌برد.

سرمربی منچستریونایتد افزود: قرض دادن میسون هرگز در برنامه‌های من نبوده، چون او یکی از آنهایی است که ما باید برای خودمان نگه داریم و زمانی که احساس می‌کنیم وقتش شده به او بازی بدهیم. در حال حاضر هم میسون دارد نشان می‌دهد که آماده است. او تا حدودی مرا یاد داستان گیگز می‌اندازد. او واقعاً‌ بازیکنی نیست که بتوانیم قرضش بدهیم. به نظر من او آماده بازی برای تیم ما است.

سولسشایر سپس به مصدومیت ویکتور لیندلوف و چونگ که آنها را وادار به خروج از میدان کرد، اشاره‌ای داشت و گفت: هنوز دقیقاً از وضعیت‌شان مطلع نیستم اما فکر نمی‌کنم مشکل‌شان جدی باشد. باید وضعیت‌شان ارزیابی شود. لیندلوف فردا معاینه می‌شود. در مورد چونگ هم من مدافعان حریف را برای تلاش جهت متوقف کردن او مقصر نمی‌دانم.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.