مهدی هاشمی‌نسب، مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: قیمت بازیکنان در فصل نقل‌وانتقالات سرسام‌آور است و با این شرایط تیم‌هایی مثل فولاد کار سختی برای جذب بازیکن دارند.

مهدی هاشمی‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به آخرین وضعیت تیم فوتبال فولاد خوزستان و فعالیت این تیم در فصل نقل‌وانتقالات گفت: تا الان چند بازیکن مدنظرمان را جذب کردیم و حضور کولیبالی هم در فولاد قطعی شد، ولی نیاز به جذب چند بازیکن دیگر هم داریم. البته قیمت بازیکنان در فصل نقل‌وانتقالات سرسام‌آور است و با این شرایط تیم‌هایی مثل فولاد کار سختی برای جذب بازیکن دارند. برخی از تیم‌ها طوری هزینه می‌کنند که کار برای تیم‌های دیگر سخت می‌شود، با این حال ما تلاش می‌کنیم تا تیم خوبی را آماده مسابقات کنیم.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره وضعیت لوسیانو پریرا و اینکه گفته می‌شود این بازیکن به دلیل عدم دریافت مطالباتش در تمرینات غایب است، عنوان کرد: ظاهراً مسئولان باشگاه با شیمبا صحبت کرده‌اند و مشکلات هم تا حدودی حل شده است. پریرا بازیکن کارآمدی است و امیدواریم در فولاد بماند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فولاد می‌تواند در فصل جدید مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا باشد، تصریح کرد: نمی‌توان از حالا پیش‌بینی خاصی انجام داد، ولی تمام تلاش ما این است که یک تیم شایسته را راهی مسابقات کنیم تا هواداران فولاد خوشحال شوند. البته با وجود تیم‌هایی مثل پرسپولیس، استقلال، سپاهان، تراکتورسازی، ذوب‌آهن و... کار سختی داریم، اما تلاش می‌کنیم تا عملکرد خوبی داشته باشیم.

کولیبالی به فولاد خوزستان پیوست/ احتمال اضافه شدن یک بازیساز به تیم نکونام

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.