ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید نسبت به ادامه فوتبالش در لالیگای اسپانیا اطمینان ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتوان گریزمان که از زمان پیوستنش از رئال سوسیه‌داد به اتلتیکومادرید در سال ۲۰۱۴ به این تیم وفادار مانده و در این مدت پیشنهاداتی از باشگاه‌هایی همچون بارسلونا و منچستریونایتد را رد کرده، اخیراً اعلام کرد در پایان فصل از روخی‌بلانکو جدا خواهد شد، این در حالی است که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۳ با باشگاه اتلتیکومادرید قرارداد دارد.

پیش از این برنامه «ال‌لارگوئرو» از شبکه رادیویی «کادنا سِر» مدعی شده بود، شواهد و اسنادی وجود دارد که نشان می‌دهد باشگاه بارسلونا و آنتوان گریزمان مذاکرات خود را از ماه نوامبر - آبان و آذر ۹۷ - آغاز کرده‌اند و در ماه مارس - اسفند و فروردین ۹۷ - پیش از رویارویی اتلتیکومادرید با یوونتوس در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم قراردادی رسمی بین طرفین امضا شده و انتقال این بازیکن به نوکمپ قطعی است.

گریزمان ۲۸ ساله اما هنوز نمی‌داند که در لالیگا به بازی‌اش ادامه خواهد داد یا خیر. وی پس از برتری ۴ بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) تیم ملی فرانسه مقابل آندورا در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ گفت: باید صبور باشیم، هنوز برای تصمیم‌گیری درباره آینده‌ام زود است. من بیشتر از هر کس دیگری می‌خواهم زودتر تکلیف آینده‌ام روشن شود، اما باید صبر کرد. نمی‌دانم که آیا در اسپانیا به بازی‌ام ادامه خواهم داد یا خیر. شاید تا دو هفته دیگر چیزهایی در این مورد فهمیدیم. من تنها می‌خواهم از فوتبال بازی کردن لذت ببرم.

این مهاجم فرانسوی که فصل گذشته ۲۱ گل در رقابت‌های مختلف برای روخی‌بلانکو به ثمر رساند، با این تیم اسپانیایی یک قهرمانی در لیگ اروپا، یک قهرمانی در سوپرجام اروپا و یک قهرمانی در سوپرجام اسپانیا را تجربه کرده است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.