حسین خبیری، مشاور مدیر عامل پرسپولیس اعلام کرد، مشکل توقیف لوگوی این باشگاه در حال رفع شدن است.

به گزارش خبرگزای تسنیم، حسین خبیری در پی ابراز نگرانی‌های هواداران درباره توقیف نشان تجاری باشگاه پرسپولیس به سایت رسمی این باشگاه اظهار داشت: قبل از هر چیز باید به هواداران بگویم، اصلاً نگران این مسئله نباشند. مسائل زیادی برای باشگاه به وجود می‌آید که با درایت و تلاش‌های مدیریت و هیئت مدیره باشگاه یکی پس از دیگری حل می‌شوند و اصلاً کسی از آنها خبردار نمی‌شود. صحبت‌های آقای عرب فقط از این بابت بود که بگویند برخلاف تبلیغاتی که وجود دارد، بعضاً چه مشکلات و مصائبی پیش روی پرسپولیس قرار می‌گیرد و باید آنها را حل و فصل کرد.

وی ادامه داد: همان‌طور که گفتم هواداران نگران نباشند، این مسئله با پیگیری‌ها و اقدام‌هایی که توسط مدیران باشگاه صورت گرفته در حال حل شدن است و جای نگرانی نیست.

خبیری در واکنش به شایعات مربوط به نقل‌وانتقالات نیز خاطرنشان کرد: در این ارتباط هم باشگاه اطلاعیه‌ای را به منظور شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی منتشر کرد و هم سرمربی، مطالب خوبی را مطرح کرد. همان‌طور که در اطلاعیه آمده است و آقای برانکو ایوانکوویچ گفتند؛ این خبرسازی‌ها و شایعه پراکنی‌ها به بازی ما با سپاهان مرتبط است، وگرنه دلیل ندارد در شرایطی که تمام تمرکز ما روی دو بازی پایانی این فصل است، این حجم از اخبار و مطالب منتشر شود.

مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: در حال حاضر هیچ لیست ورود و خروجی وجود ندارد. از هواداران می‌خواهیم پیگیر اخبار از منابع نامشخص نباشند، تمام تمرکز مجموعه روی بازی‌های حذفی است تا دبل قهرمانی رقم زده شود، اما بعضی می‌خواهند تمرکز ما را به‌هم بزنند و برای جلوگیری از این مسئله چه در این مورد و چه در موارد دیگر نباید به حاشیه‌ها توجه کنیم.

عرب: به خاطر بدهی به یک هتل می‌خواهند لوگوی باشگاه را توقیف کنند/ پاداش نایب قهرمانی آسیا برای ما ۱۷ میلیارد تومان شد

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.