تیم‌های چلسی و آرسنال در اعتراض به کیفیت پایین خدمات هوایی و قیمت هنگفت هتل‌های باکو سهمیه بلیت‌ هواداران خود برای بازی فینال لیگ اروپا را به یوفا باز می‌گردانند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه تایمز انگلیس، تیم‌های چلسی و آرسنال در حدود ۶ هزار بلیت بازی فینال لیگ اروپا را به اتحادیه فوتبا اروپا (یوفا) باز می‌گردانند.

در ادامه این خبر رسانه انگلیسی آمده است: تیم‌های چلسی و آرسنال حتی نتوانستند نیمی از سهمیه بلیت‌های تعیین‌شده از سوی یوفا برای بازی فینال لیگ اروپا در ورزشگاه المپیک باکو را به فروش رسانند. اکنون تیم آرسنال فقط موفق به فروش ۳۵۰۰ بلیت شده و این آمار برای تیم چلسی ۲۰۰۰ بلیت است. دلایل عدم تقاضا برای خرید بلیت‌ها از سوی هواداران تیم‌های چلسی و آرسنال هزینه هنگفت انتقال هوایی و ظرفیت پایین تخلیه مسافر فرودگاه باکو، شروع دیرهنگام بازی و تصمیم هتل‌های این شهر به افزایش چند برابری قیمت‌ها اعلام شده‌اند.

بر اساس این گزارش، حتی شاید سهمیه ۲۰۰۰ هزار بلیت برای اسپانسر یوفا نیز بازگردانده شوند. طبق قوانین یوفا اگر تیم‌ها سهمیه بلیت‌ها را نفروشند و تصمیم به بازگرداندن آنها بگیرند در اختیار هواداران فوتبال کشور میزبان بازی فینال لیگ اروپا قرار خواهد گرفت. تاکنون ۲۳ هزار بلیت این بازی به فروش رفته است.

این بازی قرار است در تاریخ ۲۹ مِی (۸ خرداد) در ورزشگاه المپیک شهر باکو برگزار شود.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.