سرمربی سابق منچستریونایتد به صورت غیرمستقیم خبری که اخیراً درباره گفت‌و‌گوی با هموطنش منتشر شده را تأیید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به دنبال انتشار خبری در نشریه سان انگلیس مبنی بر اینکه کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس به ژوزه مورینیو گفته که به او ملحق شود و هدایت بانوی پیر را برعهده بگیرد، آقای خاص که اکنون بیکار است نیز به نوعی این موضوع را تأیید کرد، اگرچه او اشاره‌ای مستقیم به نام بازیکن و تیمش نکرد.

مورینیو ۵۶ ساله که در رئال مادرید سه سال با رونالدو کار کرد، با اشاره به بازیکن ۳۴ ساله سابقش به شبکه beIN SPORTS گفت: یکی از بازیکنانی که من با او رابطه فوق‌العاده‌ای دارم، برای یک تیم بازی می‌کند و به من گفت « فصل بعد باید به اینجا بیایی» و من هم به او گفتم «تیمت از من خوشش نمی‌آید». او به من گفت «مهم نیست، سه تا بازی را که ببری کم‌کم به تو علاقه‌مند می‌شوند».

مورینیو ادامه داد: واقعاً همین است. ما افرادی حرفه‌ای هستیم و برای یکدیگر احترام قائلیم، حتی زمانی که در زمین بازی، در نشست‌های خبری و به یکدیگر پرخاش می‌کنیم و واکنش‌های بدی داریم. به هر حال همه ما همکاریم و در یک رشته فعالیت داریم و در نهایت به هم احترام می‌گذاریم.

رونالدو در فاصله سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ زیر نظر مورینیو فعالیت کرد و در این مدت در ۱۶۴ بازی ۱۶۸ گل زد. رونالدو بعد از ماجرا نیمکت‌نشینی ایکر کاسیاس، جزو آن دسته از بازیکنانی بود که علیه مورینیو موضعگیری کردند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.