نشریه مادریدی نزدیک به باشگاه رئال مادرید به اسطوره فوتبال بارسلونا طعنه و کنایه زد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه مادریدی «آس» اسپانیا در گزارشی با تیتر «فوتبال در سوگ؛ ژاوی کفش‌هایش را آویخت» نوشت؛ ژاوی هرناندس و خداحافظی رابطه خیلی خوبی با یکدیگر ندارند. آخرین بازی او با بارسلونا مقابل دپورتیوو لاکرونیایی که در خطر سقوط بود به تساوی ۲ بر ۲ انجامید، این در حالی بود که قهرمانی این تیم کاتالونیایی قطعی بود. آخرین بازی ژاوی با پیراهن اسپانیا هم با شکست تحقیرآمیز ۵ بر یک این تیم مقابل هلند در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل همراه شد و آخرین بازی او با السد قطر هم با شکست ۲ بر صفر این تیم قطری مقابل پرسپولیس در تهران در مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به ثبت رسید.

ژاوی حالا خود را آماده ماجراجویی بعدی‌اش می‌کند و قرار است به عنوان سرمربی تیم فوتبال السد فعالیتش را آغاز کند و طی چند روز آینده این موضوع رسماً اعلام خواهد شد. وی هفته گذشته در گفت‌وگو با خبرگزاری «EFE» اسپانیا گفته بود: «روزی به بارسلونا باز خواهم گشت. پیش از اینکه پشت فرمان اتومبیل فِراری بنشینم، باید یاد بگیرم که چطور یک ماشین را برانم».

ژاوی هرناندس چند روز آینده را در مادرید سپری خواهد کرد، جایی که در مقر اتحادیه فوتبال اسپانیا، دوره‌ مربیگری حرفه‌ای یوفا - یوفا پرو - را به پایان خواهد بود.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.