علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ایران از حمایت‌های مدیرعامل این باشگاه تشکر کرد و از مدیران بالادستی او خواست تا بیشتر از سبزپوشان اصفهانی حمایت کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم از اصفهان، علیرضا منصوریان پس از پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل الوصل امارات در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنیم که لطف و عنایت به ما داشت و به جوانان‌مان نگاه کرد. خیلی ممنونم که مرا قابل دانست و افتخار می‌کنیم که زیر پرچم ایران پرچمدار کشور باشیم. ما یک بازی جلوتر رفتیم و این بازی هم کیفیت بالایی داشت.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن افزود:‌ تفاوت‌هایی در بازی الوصل دیده می‌شد. به خصوص بازیکن شماره هفت آنها که در سطح بالایی بازی می‌کرد. بازیکنان ما هم تلاش زیادی کردند. بدون شک توکل کردن به خدا هر سدی را از مقابل بر می‌دارد. امروز امیدوار بودیم که الزورای عراق النصر را شکست بدهد و یک گل هم زده بود، اما آنها در دقیقه ۸۸ بازی را برگرداندند. اکنون شرایط گروه‌مان سخت است و نمی‌توانیم صحبتی کنیم، اما اگر الزورا می‌توانست النصر را شکست بدهد به بازیکنانم گفته بودم که می‌توانیم خوشحالی کنیم، اما اکنون شرایط سخت‌تر است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: باید به فوتبال ایران و اصفهان بابت این بازی و این پیروزی تبریک بگویم. ضمن اینکه از هواداران‌مان هم تشکر می‌کنم که امروز ما را تنها نگذاشتند. فکر می‌کردم که امروز یار دوازدهم خود را نداشته باشیم، اما خوشبختانه هواداران به خوبی از ما حمایت کردند و تیم ما را تنها نگذاشتند تا بتوانیم به پیروزی خوبی برسیم. ما تیم جوانی داریم که البته بازیکنان باتجربه‌ای چون قاسم حدادی‌فر و محمدباقر صادقی هم خیلی به بازیکنان جوان ما کمک کردند تا شرایط‌شان برای این بازی‌ها بهتر شود. همچنین رشید مظاهری که به خوبی به تیم ما و به بازیکنان جوان تیم کمک کرد.

وی با یادآوری اینکه ۲ بر صفر نتیجه خطرناکی است، تصریح کرد: از دقیقه ۸۰ تا ۹۰ می‌توانستیم سه گل دیگر بزنیم، اما این مسئله می‌توانست برای ما غرور کاذب ایجاد کند. وقتی حریف اجازه بازی راحت به شما می‌دهد، باید مالکانه بازی کنید. در برخی از دقایق مانند پاندول ساعت بودیم و از دفاع به حمله می‌رفتیم. به همین خاطر، از برخی از بازیکنانم ناراحت بودم. وقتی بازیکن جوان در زمین می‌‌گذارید، حرص و جوش هم می‌خورید.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد نقش قاسم حدادی‌فر در تیمش گفت: چنین بازیکنی را در نفت تهران هم داشتم، ایمان مبعلی. وقتی بازیکن بزرگی مثل حدادی‌فر دارید، می‌توانید تیم را به او بدهید. وقتی تیم را به چنین بازیکنی با آن شخصیت می‌دهید، کنترل رختکن را در اختیار می‌گیرد. حدادی‌فر از معدود بازیکنان بااخلاق لیگ است. وقتی بازیکن جوان می‌بیند که بزرگ‌تر تیم باشخصیت است، احترام را یاد می‌گیرد. با وجود قاسم همه چیز اوکی است و تنها باید شرایط بدنی‌اش را کنترل کنیم.

منصوریان با اشاره به نتایج خوب تیمش به نسبت دیگر تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا گفت: امیدوارم تیم‌های دیگر فارغ از هر رنگی که هستند، از گروه خود صعود کنند. در مورد وضعیت تیم خودم باید بگویم که سعید آذری آدم زیاده‌خواهی است. او نزدیک به ۱۴، ۱۵ سال است که در این باشگاه حضور دارد و هر سال به عنوان یکی از بهترین مدیران انتخاب می‌شود. زیاده‌خواهی او به ما کمک می‌کند، اما بالادستی‌های آقا سعید هم باید کمک کنند.

وی ادامه داد: آکادمی باشگاه این آمادگی را دارد که خودش را از خیلی چیزها جدا کند. از رشیدی خواهش کردیم در بحث فنی در آکادمی به ما کمک کند. کار خوبی از رده‌ پایه‌ها آغاز شده است و این مجموعه مثل گنجینه می‌خواهد آکادمی را حفظ کند. ما از رده ۱۵ تا ۱۹ سال بازیکن داریم. اینها در کنار قاسم حدادی‌فر و بوحمدان می‌توانند لذت ببرند. تیم ما نیاز به حمایت دارد، این حمایت باید ابتدا از طرف آذری باشد و سپس نیاز به حمایت بالادستی‌اش داریم. ما نمی‌توانیم کایو بازیکن الوصل را با قیمت چهار پنج یورو داشته باشیم که قیمتش سه برابر ردیف بودجه باشگاه ماست. البته بازیکنان کناری کایو امروز خوب نبودند. در مجموع دوست دارم در حوزه آسیا رؤیاپرداز باشیم. با سعید آذری و حمایت او می‌توانیم ساختمان را طبقه به طبقه بسازیم.

منصوریان در مورد تفاوت ذوب‌آهن با تیمی چون نفت تهران، گفت: ما در سال دوم در نفت تهران با مشکلات زیادی مواجه شدیم. مثلاً روزهایی به جای رفتن به هتل به خوابگاه می‌رفتیم، اما به‌هر حال تجربه خوبی هم برای من شد تا چگونه مقابل مشکلات قرار بگیریم و روزهای سخت را پشت سر بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره اینکه تیمش در لیگ قهرمانان ۱۰ امتیازی شده و در آستانه صعود قرار دارد، گفت: خدا را شکر می‌کنیم. این لطف پروردگار بوده و خداوند به جوانان ما خوب نگاه کرده است. ما یک خانواده هستیم که با هم تمرین می‌کنیم، زندگی می‌کنیم، با هم می‌بریم و می‌بازیم، با هم می‌خندیم و گریه می‌کنیم و خوشبختانه شبیه یک خانواده هستیم. خدا را هم شکر می‌کنیم که لایق این هستیم تا زیر این پرچم افتخارآفرینی کنیم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.