سرمربی جدید گیتی‌پسند اصفهان می‌گوید بازیکنان تیمش به دلیل چند دستگی به جای مانده از فصل قبل، شرط و شروط می‌‎گذارند اما او بازیکنی با این ویژگی‌ها را نمی‌خواهد.

حمید بی‌غم در گفت‌وگو‌ با ایسنا، درباره جذب بازیکنان جدید در گیتی‌پسند توضیح داد: حضور حمید احمدی قطعی شده و او قراردادش را در هیأت فوتبال نیز به ثبت رسانده است. مذاکره با سنگ سفیدی و فخیم نیز انجام شده و قرار است آن‌ها تا دو، سه روز آینده خبر دهند. اولادقباد و شجری نیز طبق گفته خودشان با باشگاه مشکل دارند. مسلم اولادقباد با من تماس گرفت و صحبت کردیم. از باشگاه با آن‌ها گفته بودند که رضا لک سرمربی است اما زمانی که قرارداد بسته‌اند، دیده‌اند که من سرمربی شده‌ام. مسلم گفت با شما مشکل نداریم اما چرا باشگاه این را نگفته است. من هم گفتم اگر با ما مشکل نداری، برائت چه فرقی دارد که چه چیزی از سوی باشگاه گفته شده است.

او در ادامه افزود: بازیکن نباید به دنبال این باشد که چه بازیکنی هست یا نیست تا او هم بماند یا برود. شجری و اولادقباد با باشگاه قرارداد داخلی بسته‌اند و اگر این قرارداد اعتبار دارد، آن‌ها باید بدانند بازیکن باشگاه‌اند؛ اگر هم اعتبار نداشته باشد، خودم هیچ مشکلی ندارم و در نهایت با بازیکن‌ها به یک نتیجه‌ای می‌رسیم. فعلاً اولادقباد قرار شده با شجری صحبت کند و خبر بدهد.

سرمربی جدید گیتی‌پسند درباره چند دستگی در تیمش که حاصل حاشیه‌های فصل قبل است، توضیح داد: حقیقت این است که گیتی پسند حاشیه‌های فراوانی داشته است. ما حمید احمدی را گرفتیم اما او یک کلام نگفت که چه بازیکنی باشد یا نباشد. این، شخصیت بازیکن را می‌رساند. بازیکن باید در مورد خودش صحبت کند و شرایط فنی و مالی‌اش را مطرح کند. این که بازیکن بخواهد شرط و شروط بگذارد، درست نیست. من با بازیکنانی قرارداد می بندم که مثل احمدی باشند.

بی‌غم همچنین درباره اختلاف محمد کشاورز و مهدی جاوید نیز، تصریح کرد: با کشاورز صحبت کردم و گفت هیچ مشکلی با جاوید ندارد. جاوید هم گفته با کشاورز مشکلی ندارد. سوتفاهمی بوده که بر طرف شده است. قرار است اواخر هفته جلسه‌ای با این بازیکنان در باشگاه برگزار شود و خودم نیز در جلسه هستم. اگر مشکلی بود، از بین این دو، یکی را انتخاب می‌کنم. جاوید بازیکن بسیار بزرگ و همشهری خودم است. او سه سال اول فوتسالش را پیش خودم بوده و استقبال بسیار شدیدی از ماندنش می‌کنم.

او در مورد وضعیت سعید احمد عباسی نیز، گفت‌: من با عباسی صحبت کردم. او فرصت خواست تا جواب دهد. هیچ شرطی هم نگذاشت.

بی‌غم که با مس سونگون قهرمان فصل ۹۶ لیگ برتر و جام باشگاه‌های آسیا شده، در مورد مذاکره با بازیکنان این تیم، اظهار کرد: من با بازیکنانی که با مس قرارداد نداشتند صحبت کردم. ضمن این که مس نیز با شجری، اولادقباد و عباسی صحبت کرده است. معتقدم اگر بازیکنی با باشگاهی قرارداد داشته باشد، مذاکره کردن درست نیست. من حتی یکی، دو بازیکن از مشهد می‌خواستم اما چون با فرش‌آرا قرارداد داشتند، صحبتی نکردم. با این حال از چهار سهمیه خود استفاده خواهیم کرد. ضمن این که سه بازیکن جوان خوب اصفهانی هم اضافه می‌کنیم.

کاندیدای برترین مربی جهان در سال ۲۰۱۸ درباره این که گفته می‌شود قول قهرمانی به مسؤولان باشگاه داده و چنان چه او نتایج مثبتی تا نیم فصل کسب نکند، برکنار خواهد شد، گفت: اگر بگویم قول نداده‌ام، دروغ گفته‌ام. به هر حال همه می‌دانند که گیتی پسند توقع قهرمانی دارد. در فوتبال نیز استقلال و پرسپولیس هیچ گاه به دنبال مقام دومی نیستند. سال قبل دیدید که رضا لک ۲۰ هفته با گیتی پسند صدرنشین بود اما در نهایت، دوم شد و گفتند نتیجه بدی گرفته است. با این وجود هیچ شرطی در قرارداد مبنی بر برکناری نیامد است. حتی پاداش نیم فصل را برداشته‌اند اما اگر قهرمان بشویم، پاداش به اعضای تیم اختصاص پیدا می‌کند و در غیر این صورت جریمه خواهیم شد.

سرمربی جدید گیتی‌پسند ضمن بیان این مطلب که دستیارهای خود را ظرف یک هفته آینده معرفی خواهد کرد، درباره احتمال انتخاب سید اکبر تقوی به عنوان سرپرست تیمش به ایسنا، گفت: او بسیار آدم بزرگی است و با وجود این که می‌گویند با بی‌غم مشکل دارد اگر باشگاه این تصمیم را گرفته باشد، بنده احترام می‌گذارم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.