ارنستو والورده، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا می‌گوید شاگردانش نباید قهرمانی خود در لالیگا را از حالا مسجل بدانند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ ارنستو والورده که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (شنبه) در هفته سی‌وسوم لالیگای اسپانیا در ورزشگاه نوکمپ با نتیجه ۲ بر یک بر رئال سوسیه‌داد غلبه کرد و یک گام دیگر به قهرمانی در این رقابت‌ها نزدیک شد، پس از این بازی با اشاره به پیروزی سخت تیمش در این دیدار گفت: رقبا بازی را به راحتی در اختیار شما قرار نمی‌دهند و برای رسیدن به پیروزی باید دردسر زیادی بکشید. رسیدن به پیروزی سخت‌تر از چیزی است که هواداران فکرش را می‌کنند. متوجه این موضوع هستم که هواداران با خود می‌گویند بارسا قهرمان است و ما هم منتظر آن روز هستیم اما هنوز امتیازهایی برای کسب کردن، باقی مانده است. باید این دیدگاه که قهرمانی‌مان مسجل است را از ذهن‌مان بیرون کنیم چون کارمان هنوز در لالیگا تمام نشده است.

وی افزود: بازی راحتی برای ما نبود چون سوسیه‌داد خیلی خوب بود و کار را برای ما در زمان صاحب توپ بودن سخت کرد. خوشبختانه موفق شدیم پس از دریافت گل تساوی، خیلی زود به گل دوم برسیم و سپس با چنگ و دندان دفاع کردیم چون آنها فشار زیادی به ما آوردند.

سرمربی بارسلونا همچنین درباره هافبک برزیلی‌اش که زمانی که در دقیقه ۷۲ به جای عثمان دمبله به بازی آمد به خاطر شادی گلش در بازی برگشت مقابل منچستریونایتد مورد استقبال چندانی از سوی هواداران بارسلونا در نوکمپ قرار نگرفت، اظهار داشت: فکر نمی‌کنم در این بازی داستانی وجود داشته باشد. دلیل این همه توجه به این تیم هم این است که ما بارسلونا هستیم و گاهی اوقات برخی چیزها خیلی مهم نیستند که بخواهیم روی آنها تمرکز کنیم. هواداران با کوتینیو هستند و کوتینو هم با آنهاست.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.