یورگن کلوپ به دشواری‌های تیمش در هفته‌های آتی آگاه است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر کاردیف در هفته سی‌وپنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از دشواری کار قرمزهای آنفیلد در چهار بازی باقیمانده فصل سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول در این باره گفت: بسیاری از مردم می‌گویند زمانی که به لیورپول پیوستم، گفتم در عرض چهار سال ما جام خواهیم برد و هنوز این اتفاق رخ نداده است. هر دو طرف یعنی من و باشگاه رابطه فوق‌العاده‌ای با یکدیگر داریم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا باشگاه را به موفقیت برسانیم. اینکه چقدر طول می‌کشد، نمی‌دانم اما به‌هرحال از موقعیت فعلی تیم بسیار رضایت دارم. البته این جایگاه نهایی ما نیست، اما از اینکه برای دومین فصل متوالی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیدیم، خوشحالم.

وی در ادامه افزود: هنوز فشار را حس نمی‌کنیم و مسابقات را به چشم یک فرصت می‌بینیم. از قدرت حریفان آگاه هستیم. باید در مسابقات پیش رو پیروز شویم و می‌دانیم کارمان تا چه حد سخت است. در سوی دیگر من سیتی زندگی را برای‌مان سخت‌تر می‌کند. در لیگ قهرمانان اروپا شرایط به همین شکل است و باید با بارسلونا روبه‌رو شویم. بنابراین می‌بینید که کار تا چه حد سخت است. یک بازی مهم مقابل کاردیف داریم و هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن، وجود دارد. اگر بتوانیم پیروز شویم، شانس خود را در مسیر قهرمانی حفظ کرده‌ایم، به همین خاطر اهمیت این دیدار بسیار بالاست.

جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.