سرمربی تیم نساجی قائمشهر گفت: چه زمانی که در پیکان بودم و چه حالا که در نساجی هستم، به تیم امید کمک کرده و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید جلالی در حاشیه دیدار تیم امید ایران و ترکمنستان در خصوص تیم ملی امید اظهار داشت: آرزو دارم این تیم بتواند پس از سال‌ها به المپیک صعود کند.

وی تأکید کرد: تیم امید ما از بازیکنان جوان تشکیل شده که همه از تجربه خوبی برخوردار هستند و امیدوارم این تیم بتواند آرزوهای مردم را برآورده کرده و به المپیک صعود کند.

سرمربی تیم نساجی قائمشهر در پاسخ به این پرسش که تیم نساجی، بازیکنان امید خود را در اختیار کرانچار قرار می‌دهد یا خیر؟ افزود: من چه در زمانی که در پیکان بودم و چه حالا که سرمربی نساجی هستم، همیشه برای تیم امید ارزش زیادی قائل بودم و بازیکنانم را در اختیار این تیم قرار داده تا تیم امیدمان موفقیت‌های پی‌درپی را کسب کند.

جلالی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کنید این تیم بتواند از این مرحله صعود کند؟ گفت: این اولین بازی تیم امید ایران است بنابراین نمی‌توانم در این مورد نظر نهایی بدهم اما حضور هواداران می‌تواند در دیدارهای بعدی برای روحیه بازیکنان امید خوب بوده و آنها را به موفقیت در دیدارهای بعدی امیدوار کند.

وی در خصوص شرایط تیم فوتبال نساجی اظهار داشت: شرایط ما باید بهتر از این باشد. متأسفانه امروز در زمین کارگران اجازه تمرین پیدا نکردیم، به زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی آمدیم، در آنجا هم به ما اجازه تمرین ندادند و مجبور شدیم در زمین شماره ۳ تمرین کنیم که از کیفیت بالایی برخوردار نبود.

سرمربی تیم نساجی قائمشهر در پایان خاطرنشان کرد: همه مسئولین استان باید دست به دست هم دهند تا شرایط نساجی بهتر از این شود؛ این تیم به حمایت نیاز دارد و مطمئن باشید با جوانانی که در نساجی حضور دارند، می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم، به شرط آنکه مسئولان، ما را تنها نگذارند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.