بایرام دوردیف، سرمربی تیم فوتبال ترکمنستان اعتقاد دارد تیمش تنها در نیمه نخست دیدار مقابل امیدهای فوتبال ایران عملکرد خوبی نداشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, بایرام دوردیف، سرمربی تیم فوتبال امید ترکمنستان پس از شکست ۳ بر یک این تیم مقابل تیم فوتبال امید ایران اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم در گروه سختی قرار داریم و ایران و عراق از رقبای جدی ما هستند. در این دیدار نیز تیم ایران در نیمه نخست عملکرد بهتری از ما داشت، اما در نیمه دوم قضیه به شکل دیگری شد. متأسفانه دروازه‌بان ما نیز در نیمه دوم اشتباه بدی را مرتکب شد.

وی درباره دو دیدار آینده این تیم مقابل عراق و یمن خاطر نشان کرد: خودمان را برای دیدارهای آینده آماده خواهیم کرد و قطعاً به شکل دیگری در این دو مسابقه به میدان می‌رویم. همان‌طور که در نیمه دوم مقابل ایران خوب بازی کردیم قطعا در دو دیدار آینده نیز به این صورت بازی خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال امید ترکمنستان در مورد شرایط آماده‌سازی این تیم و شانس صعود ترکمنستان به دور بعد مسابقات، گفت: ما اردویی در قطر داشتیم و با تیم امید قطر بازی کردیم. همچنین در امارات هم با تیم فلسطین دیدار کردیم. در فوتبال نمی‌توان پیش‌بینی کرد و وقتی نتیجه ۲ بر یک بود ما برای گل تساوی حمله کردیم، اما گل سوم را خوردیم. قطعاً این شانس را برای خود قائل هستیم با پیروزی مقابل عراق و یمن به عنوان تیم دوم صعود کنیم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.