دروازه‌بان کلمبیایی تیم فوتبال ناپولی به دلیل ضربه شدیدی که در بازی اخیر این تیم درسری A دریافت کرد، در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پدر داوید اوسپینا اعلام کرد که فرزندش به دلیل ضربه‌ای که در بازی اخیر تیم‌های ناپولی و اودینزه به سراو وارد ش، در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است اما دیگر خطری جدی او را تهدید نمی‌کند.

شنبه شب در مصاف ناپولی و اودینزه در ورزشگاه سن‌پائولو، اوسپینانو به خاطر برخوردی که از ناحیه سر با ناچو پوستو، مهاجم حریف داشت، دچار سرگیجه شد. از بیم وارد آمدن ضربه مغزی او مورد معاینه و تصویربرداری سی‌تی اسکن قرار گرفت و مشخص شد که او دچار ضایعه مغزی نشده است. همچنین باشگاه ناپولی اعلام کرد که ناپولی بر خلاف گزارش‌های اولیه، بیهوش زمین را ترک نکرده است.

هرنان اوسپینا، پدر دروازه‌بان ناپولی در این خصوص به رادیو CRC گفت: من هنوز فرصتی برای صحبت با پسرم پیدا نکردم چون او هنوز در بخش مراقبت‌های ویژه است. فقط می‌دانم که حالش خوب است چون همسرم آنجاست. او سی‌تی اسکن و چند آزمایش دیگر انجام داده است. از تیم ملی با پزشک معالج داوید تماس گرفته شده و ما در جریان درمان او هستیم.

هرنان اوسپینا درباره آینده فرزندش و اینکه آیا قرارداد قرضی او با ناپولی قطعی می‌شود یا نه، تأکید کرد: ما منتظریم که تعداد بازی‌های او به حد مشخصی برسد تا ناپولی بتواند او را از آرسنال بخرد. او از وضعیتش در ناپولی راضی است و می‌خواهد در این تیم بماند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.