سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: به تک تک بازیکنانم به خاطر بازی خوبشان مقابل پرسپولیس افتخار می‌کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی بعد از باخت تیم پدیده مقابل پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: بازی خوبی بود. گل خیلی خوبی زدیم اما روی یک کرنر گل خوردیم.

سرمربی پدیده مشهد افزود: بازی سختی برای ما بود اما فکر می کنم از لحاظ فنی تیم ها یکسان بودند. بازیکنانم با غیرت بازی کردند و من از تک تک آنها تشکر می کنم. به تک تکشان به خاطر این بازی خوب افتخار می کنم.

گل محمدی درباره ضربات پنالتی تاکید کرد: این موضوع به شرایط فوری و احساسی بازیکنان باز می گردد. ما این شرایط را نداشتیم و نتوانستیم از این فرصت استفاده کنیم. به پرسپولیس بابت این برد و صعود تبریک می گویم اما معتقدم حق تیم ما صعود بود. حالا دیگر این بازی تمام شده است و به بازی بعدی فکر می کنیم.

سرمربی پدیده در پاسخ به این سوال که آیا روی ضربات پنالتی کار کرده بودید؟ اذعان داشت: در چند روز گذشته خیلی کار کردیم. بازیکنانم تجربه کافی نداشتند. آنها خوب بودند اما جوان هستند و این ضربه ها را گل نکردند.

گل محمدی درباره عدم موافقت سازمان لیگ با درخواست این باشگاه برای تعویق زمان بازی این تیم با سپیدرود افزود: یک ماه پیش نامه زدیم و گفتند اوکی است.اما ناگهان فهمیدیم که قرار است بازی کنیم. چطور برای سپاهان می شود بازی این تیم لغو شود اما به ما فشار می آورند. این مشکل برای ما هم پیش آمده است. از ما درباره یک بازی استعلام گرفتند و ما مخالفت کردیم اما همان بازی را برای آن تیم خاص عقب انداختند. بازی با استقلال موافقت نکردیم به تعویق بیافتد اما این کار را کردند. این رفتار سازمان لیگ بودار است.

وی تصریح کرد: این فشار هم فقط روی تیم پدیده است. در ۱۶ روز باید پنج بازی انجام دهیم. این فشار فقط به تیم ما می آید.

گل محمدی درباره اینکه آیا قبول دارد تیمش مثل دور رفت خوب بازی نمی کند و انگیزه ندارد؟ افزود: شاید یا جدول را نمی بینید یا بازی ها را تماشا نمی کنید. جای این سوال انتهای فصل است.

وی در ادامه درباره اینکه منظورش از فشارهای جانبی و بیرونی این است که باعث تغییر زمان بازی با استقلال شد و سپاهان هم فرصت استراحت پیدا کرد؟ گفت: خب کاملا مشخص است. حالا دیگر وقتش نیست من درباره کارهایی که آقایان کردند پاسخ بدهم. ما در بهترین شرایط بودیم و مخالف تعویق بازی تیممان با استقلال بودیم اما آقای فتاحی این کار را کرد. این مسائل مشخص است و من دیگر نباید درباره اش توضیح بدهم.

سرمربی پدیده در پایان درباره شادی گل بهنام برزای پس از ضربه پنالتی و این که آیا آرامش بازیکنان را نگرفت؟ گفت: نه!

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )