سرمربی تیم فوتبال بارسلونا می‌گوید از اینکه در بازی شب گذشته به فوق‌ستاره آرژانتینی خود استراحت داده، پشیمان نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ارنستو والورده که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در دور رفت از مرحله یک‌چهارم‌نهایی رقابت‌های جام حذفی اسپانیا با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب میزبان خود، سویا شد تا شرایط آبی‌واناری‌ها برای صعود به دور بعد دشوار شود، پس از این بازی گفت: در جریان نیمه اول کم و زیاد بازی را تحت‌کنترل داشتیم، اما سویا موفق‌تر ظاهر شد و در جریان بازی بازی‌شان پیشرفت‌مان کرد. ما نتوانستیم موقعیت‌های زیادی روی دروازه سویا خلق کنیم و از این بابت مشکل داشتیم.

والورده که در این بازی به لیونل مسی استراحت داد و به جایش خرید تازه‌اش یعنی کوین پرینس بواتنگ را در ترکیب اصلی گذاشت تا اولین بازی رسمی‌اش را برای بارسلونا انجام دهد، در خصوص این تصمیمش اظهار داشت: بابت اینکه به مسی استراحت دادم، پشیمان نیستم. این کاری بود که باید انجام می‌دادم. استفاده از بواتنگ تصمیم ریسکی بود، اما فکر کردم که باید این کار را انجام دهم.

سرمربی بارسلونا ادامه داد: ما فصل گذشته تاوان تلاش‌مان در جام حذفی را دادیم و امسال سعی می‌کنیم بیشتر از سیستم چرخشی استفاده کنیم. من همه چیز را آنالیز می‌کنم. ما در برخی مناطق زمین عالی کار کردیم و در برخی مناطق دیگر هم سویا برتر از ما بود، اما با وجود نتیجه‌ای که رقم خورد، به نظرم ما موفق عمل کردیم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.