سرمربی و بازیکن تیم ملی فوتبال یمن اظهارات جدیدی را در واکنش به شکست سنگین ۵ بر صفر در بازی نخست جام ملت‌های آسیا برابر ایران بیان کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت شبکه تلویزیونی السومریه عراق، یان کوسیان، سرمربی تیم ملی فوتبال یمن گفت: پس از شکست ۵ بر صفر به ایران خیلی سریع آنالیزها را شروع و بسیاری از اشتباهات را در تمرین‌های روزهای اخیر برطرف کردیم. ما با درس گرفتن از بازی با ایران و رفع اشتباهات مهیای بازی دوم جام ملت‌های آسیا برابر عراق هستیم.

وی افزود: ایران یک تیم قدرتمندی است و انتظار داشتیم که برابر یمن به پیروزی می‌رسد. در ۱۰ دقیقه نخست بازی برابر ایران خوب بودیم اما کمبود تجربه باعث شد تا نتوانیم بازی در چنین سطحی را به خوبی پایان دهیم. پس از پایان بازی به بازیکنان یمن گفتم باید شکست برابر ایران را فراموش کنند و مهیای بازی با عراق شوند.

عبدالواسع المطری، بازیکن تیم ملی فوتبال یمن نیز اظهار داشت: بازی با ایران نمی‌توان معیاری برای قدرت یمن باشد. ایران یک تیم قدرتمند است که از جام جهانی ۲۰۱۸ بازگشته بود. ما این شکست را فراموش کردیم و برای ارائه یک بازی خوب برابر عراق مصمم هستیم. یمن هنوز از شانس صعود به مرحله بعدی جام ملت‌های آسیا برخوردار است.

در گروه D جام ملت‌های آسیا از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه امروز (شنبه - ۲۲ دی) ایران به مصاف ویتنام می‌رود. بازی تیم‌های ملی یمن و عراق نیز از ساعت ۱۷ آغاز می‌شود.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )