یک رسانه کلمبیایی از کارلوس کی‌روش و یک مربی بومی به عنوان دو گزینه‌ نهایی فدراسیون فوتبال کلمبیا برای هدایت تیم ملی این کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایوان مخیا، کارشناس فوتبال شبکه رادیو کاراکل کلمبیا، از کارلوس کی‌روش و رینالدو روئدا، سرمربی تیم ملی شیلی به عنوان گزینه‌های اصلی هدایت تیم ملی فوتبال کلمبیا نام برد.

وی در این برنامه تأیید کرد که کارلوس کی‌روش نزدیک‌ترین گزینه به نیمکت تیم ملی کلمبیا است و اعلام کرد که مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور با این مرد پرتغالی ملاقاتی هم داشته‌اند اما هنوز هیچ پیشنهاد رسمی از سوی آنها به سرمربی تیم ملی ایران ارائه نشده است.

مخیا در همین حال فاش کرد که فدراسیون فوتبال کلمبیا شدیداً به استخدام رینالدو روئدا هم فکر می‌کند هرچند که هنوز با او هیچ تماسی گرفته نشده است.

ملاقات نمایندگان فدراسیون فوتبال کلمبیا با کی‌روش

روئدا که گزینه‌ای کلمبیایی محسوب می‌شود ۶۱ سال سن دارد و ماه ژانویه سال جاری هدایت تیم ملی شیلی را برعهده گرفت. او در فاصله سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۶ هدایت تیم ملی کلمبیا را برعهده داشت. برخلاف کی‌روش، روئدا با تیم فعلی‌اش قراردادی طولانی مدتی دارد که او را تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ به شیلیایی‌ها متعهد کرده است.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.