ستاره سابق تیم ملی فوتبال انگلیس از علاقه‌اش به ماندن در دنیای فوتبال پس از به پایان رسیدن دوران بازیگری‌‌اش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، وین رونی اعلام کرد که با پایان یافتن دوران بازیگری‌اش برای ورود به دنیای مربیان فوتبال اقدام خواهد کرد.

رونی ۳۳ ساله که پنجشنبه شب آخرین و یکصدبیستمین بازی ملی‌اش را انجام داد، در حال حاضر برای تیم دی سی یونایتد بازی و همزمان در دوره‌های مربیگری برای دریافت مدرکش هم شرکت می‌کند.

او با اعلام اینکه با پایان دوران بازیگری‌اش در آمریکا قصد بازگشت به انگلیس را دارد، در گفت‌و‌گو با سایت باشگاه منچستریونایتد اظهار داشت: بله من دوست دارم مربیگری کنم و این کار جزو برنامه‌های آینده‌ام است. مسلماً من باید دور‌ه‌های مربیگری‌ام را کامل کنم و الان هم در این دوره‌ها در آمریکا شرکت دارم. امیدوارم تا زمانی که می‌‌خواهم به انگلیس برگردم، این دوره‌ها هم به پایان رسیده باشد و من هم به جایگاهی رسیده باشم که بتوانم پیشنهادهایی که دارم را قبول یا رد کنم.

رونی ادامه داد: همیشه زمان هست. من برای مربیگری زمان دارم. یکی هم ممکن است به عنوان کارشناس تلویزیونی فعالیت کند. من فکر می‌کنم هر کسی با دیگری متفاوت است. من ترجیح می‌دهم که مربیگری کنم اما اگر در راه به هدفم نرسیدم، مطمئنم که فرصت‌هایی برای کار در تلویزیون یا هر چیز دیگری که شما فکر می‌کنید درست است، خواهم داشت.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.