مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: در بازی مقابل سایپا مستحق برد بودیم.

به گزارش خبرنگار مهر، پژمان منتظری پس از پیروزی ۲ بر یک تیم استقلال برابر سایپا در ورزشگاه تختی گفت: بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم. استقلال این روزها رفته رفته اعتماد به نفس خود را بدست آورده و این سومین برد پیاپی است که در جام حذفی و لیگ کسب کردیم. با توجه به اینکه تغییرات زیادی در نفرات ما بوجود آمد کمی از لحاظ هماهنگی دچار مشکل شدیم اما خوشبختانه رفته رفته این مشکل برطرف شده و حالا هواداران می توانند استقلال واقعی را تماشا کنند.

مدافع استقلال افزود: تعدادی از بازیکنان ما جوان هستند و برخی هم تازه به تیم پیوسته اند. بنابراین باید هواداران صبور باشند تا استقلال به آرامش واقعی رسیده تا بتواند مقابل حریفانش به پیروزی دست پیدا کند.

وی در خصوص عملکرد داور این دیدار که سایپایی ها نسبت به قضاوت او اعتراض زیادی داشتند گفت: در مورد داوری صحبت نمی کنم البته هر کسی نظر شخصی اش را می دهد اما اعتقاد دارم قضاوت داور آنقدر هم که گفته می‌شود بد نبوده است.

منتظری در پایان خاطرنشان کرد: روز جمعه یک بازی سخت برابر سپاهان در تهران خواهیم داشت و باید با توجه به زمان باقیمانده در این دیدار، تمرینات خوبی را انجام دهیم و خود را آماده این دیدار کنیم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.