مدافع پیشین تیم فوتبال پارس جنوبی تأکید کرد که جدایی از این تیم بهترین تصمیمی بوده که او اتخاذ کرده است.

امید نظامی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد اینکه چرا از پارس جنوبی جدا شده است، گفت: پارس جنوبی با اینکه دو سال است در لیگ برتر حضور دارد، اما تیم باشخصیتی است و دلیلی که باعث شد به این تیم بروم حضور مهدی تارتار در پارس جنوبی بود. این مربی به من اعتقاد داشت و در نهایت تصمیم گرفتم به این تیم بروم، اما شرایط طوری که دلم می‌خواست پیش نرفت و در نهایت تصمیم به جدایی گرفتم.

وی در ادامه افزود: من بازیکنی احساسی هستم و وقتی در یک تیم بازی نمی‌کنم از لحاظ روحی اذیت می‌شوم. دوست داشتم بازی کنم و برای تیمم بازیکن مؤثری باشم، ولی شرایط طور دیگری رقم خورد و در نهایت من هم تصمیم به جدایی گرفتم که فکر می‌کنم این بهترین تصمیم بود. من دوست نداشتم از لحاظ فنی ضرر کنم، به همین دلیل جدا شدم.

نظامی‌پور در خصوص اینکه چرا آلومینیم اراک را انتخاب کرده است، اظهار داشت: مهم‌ترین دلیلی که این تیم را انتخاب کردم، حضور محمد ربیعی در آلومینیوم است. خوشحالم که به این تیم پیوستم و خوشبختانه شرایط آلومینیوم هم خوب است و الان در رده دوم جدول هستیم. در لیگ دسته اول چیزی قابل پیش‌بینی نیست، ولی تلاش می‌کنیم تا در کورس قهرمانی باشیم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.