آبادان – سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: امیدوارم بازی با تیم نفت بازی خیلی خوبی شود تا تماشاگران خونگرم آبادان از بازی لذت ببرند.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید جلالی صبح امروز در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان با بیان اینکه با آگاهی که نسبت به تیم نفت داریم امیدواری زیادی برای ارائه یک بازی خوب داریم، افزود: به جز سعید واسعی، تمام بازیکنانمان را در اختیار داریم.

وی در خصوص دلایل افت برخی تیم‌های موفق در لیگ برتر اظهار کرد: این موضوع مهمی است و به طور حتم اگر رصد شود می تواند کمک زیادی به تیم‌ها کند، درباره دلایل کسب و یا عدم کسب موفقیت یک تیم در لیگ برتر پارامترهای مختلفی وجود دارد که به طور قطع تیمی همچون پیکان تمامی این پارامترها را ندارد.

وی تصریح کرد: زمانی باشگاه پیکان فکر می کرد که اگر بودجه بیشتری بیاورد سبب می شود تا تیم رتبه های بهتری بیاورد اما باز دیدم که تیم سقوط کرد، مسئولان باشگاه پیکان سیاست بریز و بپاش را ندارند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان از داشتن پایگاه قدرت در مراکز تصمیم گیری فوتبال و بهره مندی از تماشاگر به عنوان دیگر پارامترها یاد کرد و گفت: در طول فصل ۱۰ امتیاز تیم مربوط به تماشاگران است که ما از وجود تماشاگر بی بهره ایم.

جلالی با بیان اینکه بهره مندی از پایگاههای قوی و صاحبان قدرت در حوزه رسانه ای از دیگر پارامترهای موفقیت و یا عدم موفقیت یک تیم به شمار می رود، افزود: تیم ما آنچه که دارد اگرچه قدیمی است اما آنکه از نظر امکانات نسبتا وضعیت خوبی داریم، محل تمرین و کارمان مشخص است و از همه مهمتر بهره مندی ما از تیم‌های پایه است، ما چرخه تولید بازیکن را فعال کرده ایم.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه در پایان هر فصل حدود پنج تا هفت بازیکن از تیم جدا می شوند اما موضوع چرخه تولید بازیکن بسیار اثرگذار بوده چرا که می بینید با هر بار خروج بازیکنان از تیم در پایان هر فصل اما باز تیم ما توانست سطح قبلی خود را حفظ کند و این را از طریق فعال سازی چرخه تولید بازیکن داریم.

جلالی از وجود آرامش درون سیستمی به عنوان مهم‌ترین پارامتر نام برد و تصریح کرد: تماشاگر مزیت های زیادی دارد اما ضررهایی هم دارد ما تماشاگر نداریم و لذا نه حسن اش و نه ضررش متوجه تیم نخواهد بود.

به گفته سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران، رابطه میان کادرفنی تیم با مسئولان باشگاه بسیار خوب است چرا که منافع مشترکی داریم، موفقیت تیم محصول تلاش همه است، بازیکن نیز بر همین اساس خود را هماهنگ می کنند و این سبب بهبود وضعیت می شود.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.