سرمربی کهکشانی‌ها از عملکرد شاگردانش برابر ختافه در اولین بازی خود در مسابقات فصل جدید لالیگا ابراز رضایت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خولن لوپتگی که شاگردانش بامداد امروز (شنبه) در هفته اول از مسابقات فصل جدید لالیگای اسپانیا در دیداری خانگی با نتیجه ۲ بر صفر ختافه را از پیش‌رو برداشتند، پس از این بازی در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: از این برد لذت زیادی بردم. این اولین بازی ما در لالیگا بود، لیگی که به شما می‌گوید تیم تا چه حد خوب است. به هر حال از عملکرد بازیکنانم راضی و خوشحال هستم.

وی همچنین در تمجید از بازیکن ۲۲ ساله‌‌اش که در این بازی در پست هافبکی متفاوت ایفای نقش کرد، اظهار داشت: سبایوس بازی فوق‌العاده‌ای را از خود به نمایش گذاشت. او شخصیت بالایی دارد و باید به تلاشش ادامه دهد، اما به طور حتم او در ادامه به ما کمک خواهد کرد.

سرمربی سفیدپوشان مادریدی همچنین در تمجید از ستاره ولزی تیمش که برای سومین فصل متوالی در اولین بازی فصل لالیگا موفق به گلزنی شدند، اظهار داشت: در کل عملکرد تیم را دوست داشتم و گرث بیل هم بازی فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش گذاشت.

لوپتگی در پایان خاطرنشان کرد: روی تیم تمرکز کرده‌ام و با داشتن بازیکنان با شخصیت‌های متفاوت در فکر شکل دادن به ساختار تیم هستیم. از این بابت هم خوشحال هستیم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.