تیم فوتبال امید کشورمان برای اینکه در مرحله حذفی مسابقات فوتبال بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ با تیم‌های قدرتمند ازبکستان و کره جنوبی همگروه نشود، بهتر است که قید صدرنشینی را بزند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، تیم امید ایران امروز در ورزشگاه «پاتریوت چاندرابهاگا» در سومین مسابقه مرحله گروهی رقابت‌های فوتبال بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران به مصاف میانمار خواهد رفت.

طبق اعلام مسولان برگزارکننده مسابقات امروز امیدهای فوتبال کشورمان با پیراهن قرمز و دروازه‌بان‌مان با پیراهن سبز رنگ به مصاف میانمار قرمزپوش می‌روند.

تیم امید ایران برای اینکه در مرحله حذفی با تیم‌های قدرتمند ازبکستان و کره جنوبی همگروه نشود، بهتر است که قید صدرنشینی را بزند. بنابراین امتیاز دادن به میانمار شاید از تاکتیک‌های کرانچار در این مسابقه باشد. به همین دلیل به احتمال زیاد کادر فنی ایران در دیدار مقابل میانمار شاید ۵۰ درصد از بازیکنان ثابت خود را نیمکت‌نشین کند.

شرایط برای بازی برابر میانمار طوری است که نفرات ذخیره زیادی امروز می‌توانند برای تیم بازی کنند.

آخرین برنامه هماهنگی بین بازیکنان و کادرفنی امروز ساعت ۱۳:۳۰ به وقت محلی در هتل «هاریس» جاکارتا برگزار خواهد شد. سپس اعضای تیم امید رأس ساعت ۱۴ به وقت جاکارتا راهی ورزشگاه می‌شوند.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.