دروازه‌بان تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت که عملکرد خوب مدافعان این تیم، خیال هر دروازه‌بانی را راحت می‌کند.

احمد گوهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» درباره پیروزی یک بر صفر پارس جنوبی مقابل استقلال اظهار داشت: بازیکنان ما عملکرد خیلی خوبی به نمایش گذاشتند. خط دفاعی ما فوق‌العاده بود و مقابل فشار دقایق آخر استقلال به خوبی مقاومت کرد و توانستیم با پیروزی از زمین خارج شویم.

دروازه‌بان تیم پارس جنوبی در مورد اینکه استقلال در این مسابقه فرصت‌های زیادی برای به دردسر انداختن او ایجاد نکرد، گفت: من خیلی کم‌کار نبودم. در هر دو نیمه توپ‌هایی به پشت مدافعان ما آمد که خط دفاعی ما عملکرد خیلی خوبی داشت. این مدافعان مقابل هر دروازه‌بانی باشند، خیال آن دروازه‌بان راحت است.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود شاگردان شفر مقابل پارس کمی مغرورانه بازی کردند، گفت: استقلال تیم خیلی خوبی بود، اما ما به خوبی از شرایط میزبانی استفاده کردیم. آنطور که برخی بازیکنان استقلال می‌گفتند، آب و هوای جم به آنها نمی‌ساخت. نمی‌توان گفت که استقلال مغرورانه بازی کرد. این تیم موقعیت‌هایی ایجاد کرد اما این ما بودیم که به خوبی دفاع کردیم و در نهایت به پیروزی رسیدیم.

گوهری در پاسخ به این پرسش که آیا پارس می‌تواند امسال هم عملکرد خوبی مشابه فصل گذشته از خود نشان دهد یا خیر، خاطرنشان کرد: پارس جنوبی سال گذشته یک تیم ناشناخته بود و تازه به لیگ برتر آمده بود. همه تیم‌ها فصل قبل به دید اینکه راحت ما را شکست می‌دهند، وارد زمین می‌شدند. هم امسال و هم سال گذشته نشان دادیم تیم خوبی در اختیار داریم. در این فصل هم پس از جدایی چند بازیکن اصلی، همه فکر می‌کردند که پارس ضعیف شده، اما تیم امسال ما از سال گذشته خیلی قوی‌تر است. تیم خوبی داریم و تلاش می‌کنیم رتبه سال گذشته خود را ارتقا دهیم.

وی در مورد عملکرد خوب خود در دروازه پارس جنوبی و اینکه رحمان احمدی کار سختی برای بازگشت به ترکیب اصلی پارس دارد، به تسنیم گفت: آقا رحمان ثابت‌ شده و در تیم‌های بزرگی به میدان رفته است. احمدی شخصیت فوق‌العاده‌ای دارد و من هم تلاش می‌کنم به خوبی جواب اعتماد تارتار و کادر فنی را بدهم. مهم این است که تیم پیروز شود، نه اینکه چه کسی بازی می‌کند. با این حال تلاش می‌کنم اعتماد کادر فنی را به نحو احسن پاسخ دهم.

دروازه‌بان تیم پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که آیا به دعوت به تیم ملی هم فکر می‌کند یا خیر، عنوان کرد: تلاش اصلی من برای موفقیت پارس جنوبی است،‌ اما صد در صد به این موضوع نیز فکر می‌کنم. سعی می‌کنم عملکرد خیلی خوبی داشته باشم و اگر در یکی دو اردو به تیم ملی دعوت شوم، مطمئنم می‌توانم خودم را به کادر فنی ثابت کنم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.