در یک صحنه از بازی استقلال و تراکتورسازی، سرمربی آبی پوشان اعتراض شدیدی به داور کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال استقلال و تراکتورسازی تبریز در هفته سوم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۳۰ امشب(جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه اول با برتری ۲ بر صفر استقلال خاتمه یافت.

* پس از اینکه استقلال گل زد، هواداران استقلال علیه هواداران تراکتورسازی به شدت شعار سر دادند. همین امر باعث شد که هواداران تراکتورسازی که در ضلع شمالی نشسته بودند به سمت هواداران استقلال سنگ پرتاب کنند.

*سنگ پرانی آنقدر زیاد بود که نیروی یگان ویژه در سکوها مستقر شد تا هواداران استقلال آن سکو را خالی کنند.

*هواداران تراکتورسازی شعارهای عجیب وغریبی سرمی‌دهند و جو ورزشگاه به شدت ملتهب شده است.

*روبه‌روی جایگاه صحنه‌های زشتی رخ می‌دهد و هواداران دو تیم در حال پرتاب کردن اشیا به سمت همدیگر هستند.

*اتفاقاتی روی سکو باعث شد تا نگاه بازیکنان به سمت آنها جذب شود و بازی دقایقی تحت تأثیر این اتفاقات قرار گیرد.

*با وجود اینکه بازی در جریان است اما همچنان هواداران علیه یکدیگر شعارهای تندی سرمی‌دهند و کار برای نیروی انتظامی هم سخت شده است.

*نکته قابل توجه اینکه هواداران تراکتورسازی خیلی راحت سنگ پرتاب می کنند مأموران نتوانستند آنها را مهار کنند. این اتفاقات تا پایان نیمه نخست ادامه داشت و به تعداد یگان ویژه افزوده شد تا بتوانند سکوها را کنترل کنند اما هنوز این اتفاق رخ نداده است.

*در یک صحنه بازیکن استقلال پس از برخورد با مدافع تراکتورسازی روی زمین افتاد اما داور اعتقادی به خطا نداشت. تصمیم مهدی سیدعلی داور بازی با اعتراض شدید وینفرد شفر سرمربی استقلال روبه‌رو شد و داور چهارم به او تذکر داد.

*میگوئیل کولی مربی جامائیکایی استقلال که تا پیش از این به دلیل تأیید نشدن مدارک مربیگری‌اش نمی‌توانست روی نیمکت استقلال در لیگ برتر بنشیند این بازی مجوز نشستن روی نیمکت را پیدا کرد.

*در یک صحنه در محوطه جریمه تراکتورسازی وریا غفوری با مدافع تراکتورسازی برخورد داشت که داور اعتقادی به پنالتی نداشت این اتفاق باعث شد تا شفر به شکل عجیبی اعتراض کند.

*مرتضی تبریزی پس از اینکه در اولین حضورش در استقلال موفق به گل زنی شد سجده شکر به جا آورد.

*جلال مرادی ناظر بازی بارها به سمت نیمکت استقلال می‌رفت و به آنها تذکر می‌داد که این مسئله واکنش هواداران استقلال را در پی داشت که علیه او شعار دادند.

*پادوانی مدافع برزیلی و مصدوم استقلال که با ویلچر کنار زمین حضور دارد از سوی هواداران استقلال به شدت تشویق شد.

*پس از پایان نیمه نخست اصغر حاجیلو به سمت جلال مرادی رفت و دقایقی صحبت کرد.

*جایگاه خبرنگاران پر شده و همانند دربی از بازی امروز استقبال شده است.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.