|
||||||
|
||||||
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رضا عبدی گفت: تقویم مسابقات رده های سنی پایه و زمان نقل و انتقالات تیم ها را به طور کامل مشخص کرده ایم. درصورتیکه تغییر نام و یا واگذاری تیم ها در داخل و یا خارج از استان صورت پذیرفته باشد قبل از انجام واگذاری میبایست استعلامات لازم از کمیته های انضباطی و مالی فدراسیون و سازمان لیگ گرفته تا مجوز آن صادر گردد.
عبدی تصریح کرد: همچنین با توجه به اینکه در فصول گذشته در برگزاری مسابقات با مشکل سخت افزاری اعم از زمین برگزاری مسابقات و امکانات و تجهیزات جانبی آن مواجه بودیم .نیاز است که قبل از شروع این دوره از مسابقات نسبت به معرفی استادیوم مناسب و مرتفع نمودن نقاط ضعف و رفع نواقص استادیومهای محل برگزاری فصل قبل تا تاریخ ۱۰ مرداد ۱۳۸۷ اقدام نموده تا پس از بازدید و بررسی مجوز لازم صادر شود.برای اطلاع رسانی عمومی نام تیم های حاضر در مسابقات و همچنین تقویم فصل ۹۸-۹۷ را به شرح زیر اعلام می کنیم:
لیگ برتر امید
فولاد خوزستان- نفت آبادان- نفت اهواز-خونه به خونه بابل– تراکتور سازی تبریز- مس کرمان- ملوان بندر انزلی- ذوب آهن اصفهان - البدر بندرکنگ- پارس جنوبی جم – مس رفسنجان-نساجی مازندران (انضباطی)
لیگ یک امید
سپاهان دورود- نوین فولاد یزد-برق شیراز– پرسپولیس قائمشهر– آلومینیوم اراک -شهرداری نوشهر- گسترش فولاد تبریز- شهرداری اردبیل- شهرداری تبریز- گل گهرسیرجان- بعثت کرمانشاه – فجرشهید سپاسی شیراز- پرسپولیس شیراز- کاسپین قزوین-شهرداری ارومیه-عقاب تهران-شاهین شهرداری بوشهر-مقاومت بابل-ملی و حفاری اهواز- صبای قم-کارگر بنه گز-عقاب بجنورد-مقاومت ساری-نفت امیدیه- سپاهان اصفهان(انضباطی)
لیگ برتر جوانان
ذوب آهن اصفهان - مس کرمان - البدربندرکنگ– تراکتورسازی تبریز -شاهین شهرداری بوشهر-
فولاد خوزستان- سپاهان اصفهان نفت اهواز- گل گهرسیرجان- ستارگان گرگان- صبای قم- ملوان بندر انزلی
لیگ یک جوانان
آب منطقه ایی کرمانشاه- صبای قم – ملوان بند انزلی –دبیری تبریز- دخانیات گیلان- ایرانجوان خورموج- هلال احمر گراش- دانش فریدونکنار– پدیده ساری- شهید وفایی شیراز- نفت امیدیه- ایرانجوان بوشهر- استقلال اهواز- پتروشیمی بندر امام - فجرشهید سپاسی – ملی و حفاری اهواز- پدیده اصفهان- نفت آبادان-گهر زاگرس درود-گسترش فولاد تبریز-پارس جنوبی جم- بهمن دزفول-پارسه ساری- مس رفسنجان- نساجی مازندران- مقاومت تهران- نود ارومیه- شریف بتن ممسنی- استقلال سیلک کاشان- جندی شاپور دزفول(انضباطی)
لیگ قهرمانی نوجوانان
دانش فریدونکنار- پدیده مشهد- متین بابل- ملوان بندر انزلی- تراکتورسازی تبریز-سپاهان گیلان- مقاومت تهران- نفت آبادان- صبای قم- سپاهان اصفهان- ذوب آ هن اصفهان - البدر بندرکنگ – مس کرمان – فولاد خوزستان – حافظ شیرازفجر سپاسی شیراز – شاهین شهرداری بوشهر- گسترش فولاد تبریز- نفت اهواز- نساجی مازندران- امید گناوه-پیروزی ساری - نوین فولاد یزد- شهرداری سقز-کیمیا دشت آق قلا-گل گهر سیرجان- نوبند گستر میناب-ملوان نوین انزلی-وحدت بروجرد-طلایی پوشان خرم آباد- پیکان تهران-جاوید کرج- شهرداری ارومیه
لیگ قهرمانی نونهالان
پدیده سپاهان اصفهان- ذوب آ هن اصفهان – البدر بندرکنگ – مس کرمان –استقلال بوشهر– فولاد خوزستان- شهرداری رشت – ملوان بندر انزلی- متین بابل- پدیده ساری- ذوب آهن اردبیل –استیل البرز آق قلا – شهرداری اردبیل- پیشگامان مشهد- خلیج فارس شیراز- گسترش فولاد تبریز- نوین فولاد یزد-سرخپوشان ساری- حافظ شیراز- مهدیه تبریز- ایرانمهر باباخانی تهران-سپاهان گرگان-مس رفسنجان-پارس برازجان- کیا تهران - ذوب آهن نسل جوان مشهد--عقاب زاگرس کرمانشاه-شهداء قائمشهر-نود آمل-دریا نوردان بندر امام
تقویم مسابقات رده های سنی پایه کشور فصل ۱۳۹۸-۱۳۹۷
مسابقات زمان نقل و انتقالات و تحویل مدارک تاریخ قرعه کشی شروع مسابقات
لیگ برتر امید ۳۰ تیر تا ۲۰ مرداد ۹۷ ۲۳ مرداد ۹۷ ۴ شهریور
لیگ برتر جوانان ۳۰ تیر ۹۷ تا ۲۰ مرداد ۹۷ ۲۳ مرداد ۹۷ ۵ شهریور
لیگ دسته اول امید ۳۰ تیر تا ۲۰ مرداد ۹۷ ۵ شهریور ۹۷ ۱۰ شهریور
لیگ دسته اول جوانان ۳۰ تیر تا ۲۰ مرداد ۹۷ ۵ شهریور ۹۷ ۱۱ شهریور
لیگ قهرمانی نوجوانان ۲۰ تیر تا ۱۰ شهریور ۹۷ ۱۳ شهریور ۹۷ ۱۸ شهریور
لیگ قهرمانی نونهالان ۳۰ تیر تا ۲۰ مرداد ۹۷ ۴ شهریور ۹۷ ۹ شهریور
مناطق امید آبانماه و آذرماه متعاقبا اعلام میشود آذرماه و دیماه
مناطق جوانان آبانماه و آذرماه متعاقبا اعلام میشود آذرماه و دیماه
مناطق نوجوانان آبانماه و آذرماه متعاقبا اعلام میشود آذرماه و دیماه
مناطق نونهالان آبانماه و آذرماه متعاقبا اعلام میشود آذرماه و دیماه
مناطق ۱۵ سال آبانماه و آذرماه متعاقبا اعلام میشود آذرماه و دیماه
مناطق ۱۷ سال آبانماه و آذرماه متعاقبا اعلام میشود آذرماه و دیماه
|
|
|
|