سکاندار جدید ناپولی امیدوار به تحقق رویاهایش در جنوب ایتالیاست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی در اولین کنفرانس خبری به عنوان سرمربی ناپولی اعلام کرد پروژه‌های بزرگی در سر دارد و امیدوار است به حسرت تیم آبی‌پوش برای فتح سری A پایان دهد.

او گفت: برای انتخاب ناپولی دلایل زیادی دارم. این باشگاه به توانایی من باور داشت. پروژه جالبی در ناپولی وجود دارد و این تیم می‌خواهد پیشرفت کند. فلسفه بازی جذاب این تیم به تفکرات من نزدیک است. هدف هم مشخص است؛ پیشروی در رقابت‌های پیش‌رو تا جای ممکن! کریستیانو رونالدو در زمره بهترین بازیکنان دنیاست. قطعا سری A و فوتبال ایتالیا از انتقال رونالدو به یوونتوس سود خواهد برد. با وجود رونالدو، یک دلیل بیشتر برای بهتر کار کردن وجود دارد.

کارلتو با ستایش از سبک ناپولی افزود: سبک ناپولی را دوست دارم. خرید ستاره مهم است اما حفظ ارکان تیم اهمیت زیادی دارد و این موضوع را از رئیس باشگاه خواستم. داشتن ستاره در تیم مهم به نظر می‌رسد اما به نسل جوان می‌نگرم و امیدوارم بتوانیم بازیکنان جوان مناسبی خریداری کنیم. مرتنس مهاجم کاملی است.

سرمربی سابق میلان با اشاره به خریدهای جدید اظهار داشت: مرت یک استعداد درخشان است و از نظر فنی توانایی‌های زیادی دارد. چشم انداز تیم فوق العاده است. کارنزیس هم باتجربه است و به رشد مرت کمک می‌کند. فابین رویس می‌تواند در سمت چپ خط میانی بازی کند اما توانایی بازی به عنوان هافبک جلوی مدافعان را ندارد. وردی مانند مرتنس از خصوصیات تهاجمی چندگانه‌ای بهره می‌برد. قطعا می‌توانم نگرش‌های متفاوت تاکتیکی را در تیم اعمال کنم.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.