مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: نتایج تیم ملی بیانگر رضایت مردم از عملکرد این تیم است و در حال حاضر همه موافق تمدید قرارداد کی‌روش هستند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، روزبه چشمی در حاشیه مراسم استقبال از تیم ملی اظهار داشت: خداراشکر همه بچه‌ها و کادرفنی تلاش کردند و نتایج خوبی گرفتیم. حق‌مان صعود به مرحله بعدی بود، ولی خدا را شکر می‌کنیم که مردم با نتایج ما خوشحال شدند.

وی در مورد مصدومیتش و اینکه دو بازی مقابل اسپانیا و پرتغال را از دست داد، گفت: مصدومیت هم جزئی از فوتبال است. برای من سخت بود که این دو بازی را از دست دادم، اما بچه‌ها همه تلاش‌شان را کردند و نتیجه خوبی مقابل اسپانیا و پرتغال گرفتیم. مقابل پرتغال حق‌مان برد بود و در گروه مرگ شانس صعود داشتیم.

چشمی درباره بازتاب عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان در رسانه‌های خارجی عنوان کرد: آنها دیگر به فوتبال و مردم ایران احترام می‌گذارند و قطعاً در هر تورنمنتی و حتی جام جهانی بعدی حساب ویژه‌ای روی ما باز می‌کنند.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص تمدید قرارداد کی‌روش نیز گفت: نتایج تیم ملی بیانگر رضایت مردم از عملکرد این تیم است و در حال حاضر همه موافق تمدید قرارداد کی‌روش هستند.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.