سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت که بازیکنان استقلال قراردادشان را تمدید می‌کنند برای امید ابراهیمی هم بازی در خارج از کشور دشوار خواهد بود.

نصرالله عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست یک بر صفر ایران برابر اسپانیا در دومین بازی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: تیم ملی عالی بازی کرد. شاید یکی از بهترین بازی‌هایمان در تاریخ فوتبال ایران بود. تیم ملی نباید می‌باخت، همه خوب بازی کردند اما اتفاقات فوتبالی باعث این شکست شد. اگر مقابل پرتغال نیز همانند اسپانیا بازی کنیم، برتری برابر آنها دور از دسترس نخواهد بود، هر چند پرتغال امید بیشتری دارد و با یک تساوی صعود می‌کند.

وی در مورد اینکه چرا تمرینات استقلال دیر آغاز می‌شود، تصریح کرد: زمانی که مسابقات باشگاهی به پایان رسید، مربیان برنامه‌ریزی کردند که چهارم تیرماه تمرینات آغاز شود.

سرپرست تیم استقلال در خصوص عدم تمدید قرارداد با بازیکنان فصل گذشته گفت: قرارداد همه بازیکنان تمدید می‌شود. مگر بازیکنان به تیم دیگری رفته‌اند؟ همه می‌مانند.

عبداللهی در رابطه با بحث پیوستن امید ابراهیمی به یک تیم قطری گفت: ان‌شاء‌الله امید هم می‌ماند. برای بازیکنان بازی کردن در ایران بهتر است. امید ازدواج کرده و رفتن به خارج از کشور برای او خیلی آسان نیست!

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )