دانمارک با برتری مقابل پرو اولین گام در جام‌جهانی ۲۰۱۸ را محکم برداشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های ملی دانمارک و پرو از ساعت ۲۰:۳۰ امروز (شنبه) در ورزشگاه «ماردوویا»ی شهر سارانسک سومین بازی روز سوم جام بیست‌ویکم را انجام دادند که تیم ملی دانمارک با برتری یک بر صفر مقابل پرو در دومین بازی گروه C جام‌جهانی ۲۰۱۸ گام اول در این رقابت‌ها را محکم برداشت. تک گل دانمارک را پولسن در دقیقه ۶۸ به ثمر رساند.

یک نیمه جذاب

این بازی در نیمه اول و بر خلاف انتظار جذابیت زیادی داشت و ۲ تیم موقعیت‌های زیادی خلق کردند. در نهایت داور در آخرین دقایق نیمه اول با کمک تصاویر ویدئویی یک پنالتی به سود پرو اعلام کرد اما «کوئوا» توپ را به آسمان زد و بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت. همچنین در دقیقه ۳۸ «تاپیا» پرویی از «گاساما باکاری» داور گامبیایی کارت زرد گرفت.

نیمه دوم و برتری دانمارک

اوایل نیمه دوم اندکی از جذابیت رقابت کاسته شد. پرو بیشتر از دانمارک بر جریان تسلط داشت و برخلاف جریان رقابت پولسن، ستاره دانمارک با فرصت‌طلبی تنها گل دانمارک را به ثمر رساند. در ادامه فرصت‌های پرو با درخشش اشمایکل در دروازه دانمارک خنثی شد و در سوی مقابل، اریکسن یک موقعیت عالی را از دست داد. در نهایت دانمارک به برتری یک بر صفر دست یافت و با ۳ امتیاز پشت سر فرانسه ۳ امتیازی در رده دوم گروه C قرار گرفت.

در نیمه دوم دلانی و پولسن هر دو از دانمارک کارت زرد گرفتند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.