بعد از جدایی امیر قلعه‌‌نویی از تیم فوتبال ذوب‌آهن, این سؤال مطرح می‌شود که سرنوشت مدیرعامل باشگاه چه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, امیر قلعه‌نویی در حالی که اعلام کرده بود اولویتش برای فصل آینده ماندن در ذوب‌آهن است اما در نهایت با سپاهان به توافق رسید و برای دو فصل راهی دیگر تیم اصفهانی لیگ برتر شد. این در حالی است که قلعه‌نویی قبل از پایان مسابقات لیگ برتر در جلسه‌ای که با سعید آذری داشت, برنامه خود برای فصل آینده به مدیر‌عامل باشگاه ذوب‌آهن ارائه کرد و قرار شد تصمیم نهایی برای تمدید قرارداد با این مربی با نظر هیئت مدیره باشگاه و مسؤلان کارخانه ذوب‌آهن گرفته شود.

بعد از این جلسه سعید آذری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم, ضمن حمایت از برنامه قلعه‌نویی گفت:«با ۱۵-۱۰ سال سابقه مدیریتی می‌گویم که این برنامه نرمال و قابل اجراست اما اینکه دیگر مدیران عالی‌رتبه کارخانه ذوب‌آهن چه می‌خواهند باید مشخص شود اما اگر این برنامه‌های قلعه‌نویی قابل اجرا شدن نباشد, دیگر حضور من هم در این باشگاه محلی از اعراب ندارد.»

مدیرعامل ذوب‌آهن صراحتاً اعلام کرد در صورت ادامه نیافتن همکاری با قلعه‌نویی, او هم دیگر در باشگاه حضور نخواهد داشت. آذری پیش از این و در حالی که باشگاه ذوب‌آهن با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کرد, بار‌ها اعلام کرده بود که اگر وضعیت درست نشود, اصراری برای مدیرعاملی این باشگاه ندارد.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن که امید زیادی به حفظ مربی فصل گذشته تیمش داشت, بعد از جدایی قلعه‌نویی هنوز عکس‌العملی نشان نداده و تلاش‌های خبرنگار تسنیم نیز برای صحبت با وی بی‌نتیجه مانده است.

با این اوصاف باید دید با جدایی قلعه‌نویی از آذری و ذوب‌آهن, مدیرعامل این باشگاه چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.