سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت که مهدی ترابی با این تیم قرارداد دارد و فصل آینده هم پیراهن نارنجی را بر تن خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز گفت: مطابق هفته های قبل دو فینال برای آسیایی شدن داریم. تمام تمرکزمان را در تمرینات داشتیم که فردا برنده از زمین خارج شویم. گسترش فولاد جزو تیم‌های خوب و تیم بزرگی است که کادرفنی و بازیکنان خوبی دارد اما برای رسیدن به هدف‌‌مان تنها راه این است که فردا گسترش فولاد را ببریم. امیدوارم با یک بازی خوب بتوانیم ۳ امتیاز این بازی را از آن خودمان کنیم.

وی در ادامه نشست خبری زمانی که با درخواست تصویربردار صداوسیما مبنی بر اینکه اجازه دهد میکروفن مقابل او قرار بگیرد، گفت: من با صداوسیما صحبت و مصاحبه نمی‌کنم. با شما مشکل شخصی ندارم اما آنها (صداوسیما) با من مشکل دارند. عذرخواهی می‌کنم اما نمی‌توانم مصاحبه کنم.

سرمربی سایپا درباره اظهارات اخیر مبنی بر اینکه برخی‌ها گفته‌اند در فصل‌های گذشته لیگ برتر داوران پول می‌گرفتند تا به نفع یک تیم دیگر سوت بزنند، نمی‌خواهم اصلا راجع به این مسائل صحبت کنم. می‌خواهم تمرکزمان را روی ۲ بازی پیش رو بگذارم. بازی قبل را در تبریز واگذار کردیم و از این بابت دوست داریم که جبران کنیم، انشالله همه با انگیزه بیایند و تا هفته آخر فوتبال بازی کنند. تیم‌هایی که خیالشان راحت است و نه سقوط می‌کنند و نه آسیایی می‌شوند هم با تمام وجود بازی کنند تا انشالله ۲ هفته بسیار خوب داشته باشیم و حق به حقدار برسد.

وی در واکنش به این سوال که شنیده می‌شود تماس‌هایی با کادرفنی گسترش فولاد تبریز گرفته شده که برابر سایپا محکم بازی کنند، گفت: مطمئن باشید گسترش فولاد بهترین بازی‌اش را انجام می‌دهد. ما از نظر فوتبالی آنقدر بالا هستیم که می‌توانیم گسترش را شکست دهیم و از خدایمان هست که گسترش با تمام انگیزه به زمین بیاید و امیدوارم فوتبال پاکی را شاهد باشیم و حق به حقدار برسد.

دایی در رابطه با طلبش از پرسپولیس و اینکه آیا این مشکل حل شد یا نه، گفت: مشکل حل نشده است قرار است در آینده مسئولان AFC به ایران بیایند و فکر کنم مشکل ما را حل کنند. آقایان خودشان را به خواب خرگوشی زده‌اند و اخیرا تماسی نداشته‌ایم، فکر می‌کنم آخرین تماس ما به ۴-۵ ماه پیش برمی‌گردد و مطمئن باشید از مراجع قانونی این قضیه را پیگیری می‌کنم.

سرمربی سایپا در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه سایپا فصل گذشته در روز آخر در لیگ برتر ماند و چه اتفاقی افتاد که امسال برای مقام دومی می‌جنگد، گفت:‌ ۲ بازی دیگر در پیش داریم و می‌خواهیم آن را به خیر و خوشی به پایان برسانیم، آخر فصل در این خصوص صحبت می‌کنم. باید از استاد خودم حسین فرکی تشکر کنم. مشکل سال پیش را نمی‌دانم که بخواهم در مورد آن صحبت کنم.

وی در واکنش به پیشنهاد برخی از تیم‌ها به علی قلی‌زاده و مهدی ترابی ۲ بازیکن سایپا، گفت: ترابی با ما قرارداد دارد و سال دیگر هم با ما خواهد بود اما قلی‌زاده آزاد می‌شود و مطمئنا اگر در خارج بازی نکند و لژیونر نشود در سایپا می‌ماند.

دایی در رابطه با اینکه بحث‌هایی در خصوص سرباز شدن ترابی شنیده می‌شود و اینکه آیا درست است که تیمی از بحث سربازی بازیکن جذب کند، گفت: در مملکت ما تصمیمات نادرست و اشتباهی گرفته می‌شود. ترابی بچه نیست که به این چیزها نگاه کند، شما به بازیکنانی که خودشان را سرباز کردند و در شرایطی که می‌توانستند این کار را نکنند نگاه کنید چه اتفاقی برای آنها افتاده است، آیا پیشرفت کردند یا پسرفت؟ اگر آمار این بازیکنان را در بیاورید به خیلی چیزها می‌رسید.

سرمربی سایپا در خصوص عملکرد خوب لژیونرها در لیگ‌های مختلف اروپایی عنوان کرد: باعث افتخار است که بچه‌های ما در لیگ‌های اروپایی خوب بازی کنند، برای خود من افتخاری است اما حضور در جام جهانی شرایط متفاوتی دارد و بازی‌ها سخت و حساس است. پیش از این همه گفته‌ام بهترین تیم آسیا، آفریقا و دو تا از تیم‌های برتر اروپا با هم بازی دارند، بنابراین کار سختی داریم.

به گزارش تسنیم علی دایی امروز هم حاضر نشد روبه‌روی میکروفن و لوگوی صداوسیما بنشیند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.