اسطوره آرژانتینی دنیای فوتبال از حریف ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حمایت کرد و گفت: من یک مرده‌ام!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از سایت RMS، مارادونا درباره امیدواری تیم ملی فوتبال آرژانتین به فتح جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای اولین‌بار پس از سال ۱۹۸۶ میلادی اظهار داشت: سامپائولی (سرمربی تیم ملی آرژانتین) را نمی‌شناسم. نمی‌دانم او چطور بازی می‌کند. البته بسیاری از بازیکنان آرژانتین را می‌شناسم و می‌دانم هر تلاشی خواهند کرد. فکر می‌کنم آنها فرصت خوبی برای برنده‌شدن دارند اما آرژانتین را به عنوان تیم موردعلاقه در جام جهانی ۲۰۱۸ انتخاب نمی‌کنم، زیرا تیم موردعلاقه هیچ‌گاه برنده نمی‌شود.

اسطوره فوتبال آرژانتین در مقایسه مسی، باشگاه‌های ناپولی و بارسلونا اظهار داشت: او (مسی) روی پاهایش است. دوست دارد بازی کند. من یک ۵۷ ساله هستم و همین الان از بازی فوتبال بازگشتم. نگاهی به من کنید. من یک مرده‌ام. البته همچنان می‌خواهم به توپ ضربه زنم. در این زمینه من و مسی شبیه هم هستیم! من به مسی هم گفتم همچنان به فوتبالش ادامه دهد و از بازی کردن لذت ببرد. او باید انتقادها را حتی در صورت فتح یا عدم فتح جام جهانی و کوپا دل‌ری فراموش کند. مسی چیزی برای نشان‌دادن در زمین ندارد و باید از بازی فوتبال لذت ببرد.

مارادونا درباره تیم‌های موردعلاقه در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: آرژانتین و فرانسه تیم‌های مورد علاقه‌ام نیستند. فرانسه تیم خوبی است و بازیکن عالی همانند پوگبا دارد اما مورد علاقه نیست. البته اگر فرانک ریبری را می‌داشتند شاید بهتر بود. اسپانیا و آلمان تیم‌های مورد علاقه‌ام در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هستند.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.