عضو کمیته فنی استقلال با انتقاد شدید از داور مالزیایی گفت: امیدوارم AFC پاسخگوی اشتباهات بزرگ داور این مسابقه باشد. این داور در حد یک بازی بزرگ نبود.

محمد نوری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نتیجه مساوی دیدار تیم های استقلال و العین بیان داشت: شرایط تیم روز به روز بهتر می شود و حالا ما می‌توانیم مدعی باشیم که این تیم فراتر از آسیا فوتبال بازی می‌کند. یادتان باشد که پرسپولیس و العین بین ۴ تیم برتر آسیا در فصل قبل بودند و الهلال نیز فینالیست آسیا بود. ما هم پرسپولیس را بردیم و هم الهلال را. حتی العین را هم بردیم. لااقل می‌توانیم بگوییم العین را از نظر فوتبالی بردیم و فقط یک داور خود فروخته می‌توانست العین را از شکست خانگی نجات دهد.

پیشکسوت استقلال اضافه کرد: داور کاملا خود فروخته بود. اگر ما تا صبح هم به العین گل می‌زدیم و جلو می‌افتادیم او یک پنالتی دیگر می‌گرفت. همین که پنالتی سوم را نگرفت واقعا برای من جای تعجب داشت. این آقا در حد مسابقات معتبر لیگ قهرمانان آسیا نبود و برای AFC زشت است که داورانی چنین ضعیف را برای بازی هایی چنین بزرگ انتخاب می‌کنند. این داوران اعتبار AFC را زیر سئوال می‌برند.

عضو کمیته فنی آبی پوشان در خصوص درخشش تیام در ترکیب این تیم بیان داشت: بازیکنی که نامش در تیم‌های بزرگ اروپایی رد شده باشد قطعا باید سطحش از سطح فوتبال ایران بالاتر باشد. با جرات می گویم اگر توپهایی که به تیام رسید و گل شد به هر مهاجم ایرانی می‌رسید امکان نداشت تبدیل به گل شود.

نوری تصریح کرد: بازی برگشت با العین برای ما بسیار مهم است. ما باید این بازی را در تهران ببریم که در این صورت تا حدود زیادی خیال مان بابت صعود به مرحله بعدی راحت می‌شود.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )