اهواز - سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: زدن یک کل به تیم استقلال خوزستان در نیمه اول اصلا من را خوشحال نمی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، وینفرد شفر عصر امروز پس از پیروزی تیمش در برابر استقلال خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: در نیمه اول فشار فراوانی روی دروازه حریف وارد کردیم چرا که اصلا از زدن تنها یک گل خوشحال نبودم. از سوی دیگر آنها نیز در نیمه شوت بسیار خوبی را روانه دروازه ما کردند که گلر ما به خوبی آن را مهار کرد.

وی افزود: در بین دو نیمه به قربانی بازیکن خودم اعلام کردم که بیشتر به سمت دروازه حریف حرکت کند.

شفر بیان کرد: در نیمه دوم هم مثل نیمه اول ما فشار وارد کردیم. گلی اولی که در نیمه دوم برای ما به ثمر رسید با چاشنی شانس همراه بود ولی شانس جزئی از فوتبال امروز است و نباید از آن گله داشت. دو گل ما را مدافعان تیم در این بازی به ثمر رساندند که این موضوع برای ما بسیار خوب است.

وی تصریح کرد: گل چشمی به حریف را باید دوباره روی فیلم و برای آنالیز ببینم. برای این بازیکن خیلی خوشحال هستم چون این روزها روحیه خوبی داردو برای تیم ما بسیار موثر است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران همچنین در خصوص ورود منتظری به میدان این بازی گفت: این بازیکن بسیار باهوش است و می تواند به خوبی وضع دفاع تیم را سر و سامان ببخشد هر چند شاید او هم نخواهد که از ابتدا بازی کند. امروز قصد داشتم عملکرد او را بسنجم چون روزبه چشمی کارت زرد گرفته بود و برای بازی بعدی او را در اختیار نداریم.

شفر ادامه داد: امروز برای قائدی هم خوشحال بودم که به داخل زمین رفت. اگر او کمی خوش شانس بود امروز می توانست گل هم بزند. از عملکرد سید حسین حسینی دروازه بان تیم هم بسیار خوشحال هستیم و باید بگویم که او بهترین گلر ایران است که در عین جوانی، آینده خوبی دارد. امروز در کل خوب بودیم و بهتر از آن این بود که گلی هم دریافت نکردیم و کار تیمی خوبی هم ارائه کردیم.

ادامه دارد....

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )