سید اکبر پورموسوی ترجیح می‌دهد که در مورد ادعای سرمربی پارس صحبتی نکند، اما در عین حال هم نمی‌تواند ناراحتی خود را از این موضوع مخفی نگه دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی تارتار روز گذشته (سه‌شنبه) با حضور در کمیته اخلاق صحبت‌هایی را علیه سید اکبر پورموسوی انجام داده و او را متهم به داشتن جادوگر کرد.

بیشتر بخوانید:

اتهام سرمربی پارس جنوبی به پورموسوی؛ او با جادوگر ارتباط دارد!

برای پیگیری این ادعا، خبرنگار تسنیم با اکبر پورموسوی تماس گرفت، اما وی در همان ابتدا اعلام کرد که «۱۰ ساعت هم حاضر است درباره مسائل فنی صحبت کند، اما یک ثانیه هم راجع‌به ادعای بی‌پایه و اساس آقایان صحبت نخواهد کرد.»

سرمربی فولاد خوزستان در ادامه با کمی اصرار، حاضر می‌شود برای لحظاتی در این مورد صحبت کند. وی در این مورد به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: هر کس که ادعایی نسبت به من و تیمم دارد، می‌تواند به کمیته اخلاق برود و آنجا صحبت‌های خودش را مطرح کند. دوستان هم در کمیته اخلاق این موضوع را بررسی کرده و ما هم دفاعیات خود را ارائه می‌دهیم. اگر توانستند ادعای خودشان را اثبات کنند، گردن ما از «مو» باریک‌تر؛ هر حکمی بدهند به آن عمل می‌کنیم. در صورتی که آقایان نتوانند ادعای خودشان را ثابت کنند، آن‌وقت من هم تصمیم خودم را راجع‌به آنها خواهم گرفت.

پورموسوی در پاسخ به این سوال که «آیا به‌خاطر ارائه همین دفاعیات به کمیته اخلاق احضار شده است یا خیر؟»، گفت: خیر، قرار نیست دوستان در کمیته اخلاق هر روز یک نفر را به‌خاطر ادعاهای واهی یکسری از آقایان احضار کنند. به این زودی هیچ‌کس را احضار نمی‌کنند. هر وقت کمیته اخلاق من را احضار کرد، آن وقت من هم می‌روم. امیدوارم آقایانی که این ادعاها (ارتباط پورموسوی با جادوگر) را دارند، به‌حد کافی سند و مدرک علیه من و تیمم داشته باشند.

این خبر حدود ۱۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.