کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد، ذوب‌آهن در دیدار مقابل این تیم مستحق پیروزی بوده است.

حسین کعبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد بازی تیمش برابر ذوب‌آ‌هن اصفهان گفت: من معتقدم حریف ما فوق‌العاده بازی کرد. ذوبی‌ها از کادر فنی و بازیکنان بسیار خوبی برخوردار هستند و در آخرین لحظات بازی به برتری رسدند. متأسفانه در مقابل هواداران‌مان شکست خوردیم و شرمنده آنها شدیم. ذوب‌آهن از لحاظ فوتبالی بهتر از ما بود و موقعیت‌های زیادی داشت. به نظر من این تیم استحقاق پیروزی را داشت.

وی در مورد بحران مالی در سپیدرود و جدایی برخی از بازیکنان این تیم اظهار داشت: وظیفه من به‌عنوان کاپیتان تیم این است که در تیم خودم آرامش ایجاد کنم و وظایف خودم را به‌عنوان یک کاپیتان اجرا کنم. این وظیفه من نیست که در مورد مشکلات مالی یا جدایی بازیکنان صحبت کنم. در این زمینه باید مربیان و مدیران جوابگو باشند و هر فردی وظایف خودش را دارد.

مدافع - هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت در مورد اینکه مشکلات مالی سپیدرود چه زمانی برطرف خواهد شد، خاطر نشان کرد: من قبلاً هم گفتم که این مشکلات هیچ وقت برطرف نمی‌شود. شما دیدید که آقای قلعه‌نویی بعد از بازی چگونه از سر دلسوزی در مورد سپیدرود صحبت کرد؟! من سکوت می‌کنم و نمی‌توانم حرف دیگری در مورد این مسائل بزنم.

این خبر حدود ۱۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.