بازیکن ملی‌پوش تیم فوتبال سایپا گفت: در گل زدن بازیکن خودخواهی نیستم و همیشه موقعیت‌ هم‌تیمی‌هایم را مورد ارزیابی قرار می‌دهم.

مهدی ترابی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد پیروزی تیمش برابر نفت تهران گفت: ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم و باید بیشتر گل می‌زدیم، اما مهم این بود که سه امتیاز را بگیریم. خوشحالم که بعد از هفت بازی طعم برد را چشیدیم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم. برای ما مهم این است که خیلی زود امتیازهای از دست رفته را جبران کنیم و به بالای جدول برسیم.

وی که امسال فقط دو گل برای سایپا به ثمر رسانده است، تأکید کرد: من زیاد دنبال موفقیت‌های فردی نیستم و سعی می‌کنم بیشتر برای تیم بازیکن تأثیرگذاری باشم. در گل زدن هم بازیکن خودخواهی نیستم و همیشه موقعیت‌ هم‌تیمی‌هایم را مورد ارزیابی قرار می‌دهم. برای من مهم این است که خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کنم و بازیکن تأثیرگذاری برای سایپا باشم.

هافبک ملی‌پوش سایپا در واکنش به شایعاتی که مبنی بر حضور او در تراکتورسازی به گوش می‌رسد، اظهار داشت: من بازیکن سایپا هستم و یک فصل دیگر هم با این تیم قرارداد دارم. هیچ تصمیمی برای آینده نگرفته‌ام و صحبتی هم درمورد مسائلی که عنوان شده است، ندارم.

این خبر حدود ۱۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.